Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Soothsayer: Kurde, nie liczylem dokladnie ale imprezy + dziewczyny to jakies 5k zl mysle... Alko jest bardzo drogie, jak pilismy po pare piw dziennie to juz z samych piw robila sie sumka. Tu jeszcze do obiadu, do kolacji, potem impreza, dziewczyny, alko znowu. Na to na pewno poszla bardzo duza czesc.

Sami wszystko organizowalismy. Linie Emirates

Ja bylem kilka razy sam na miescie bo moi znajomi zamulali i nie mialem zadnych
@lewoprawo: to chyba inna kultura. Oglądałem kiedyś bardzo smutny reportaż o pedofilskiej seksturystyce w Indiach. Wieczorami po turystycznych dzielnicach chodził gość z ukrytą kamerą w koszuli i zaczepiały go kilkuletnie dzieci (może 6-7 lat, nie więcej) przekrzykując się, która mu zrobi lepszego loda za dolara. Jako ojciec czteroletniej córki myslałem ze sobie #!$%@? rzygne w ten telewizor. Robil też wywiad z jakimś dzieckiem i dzieciak powiedział że dla nich to nic
@Platynowe_Sombrero: Godzine
@szczerbinho: No niby mialy byc za darmo, a koncowo okazywalo sie ze tak nie bylo, tez rozmawialem z kolega ktory na Phuket mial podobne sytuacje, ucieszeni ze wyrwali laski z klubu a po wszystkim okazywalo sie ze jednak wypadaloby zaplacic xD Dziwne, bo jak sie cenia na tyle i tyle, to powinny mowic wczesniej a tak nie zawsze robily. Gdybym uzywal tindera to pewnie by cos za darmo