Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

I nie robie sobie jaj, pierwszą rzecz jaką zrobił kumpel po powrocie z Seulu to właśnie testy.


@europa: Testy na HIV mają sens po 3 miesiącach od ekspozycji na zakażenie.
  • Odpowiedz
@icotera: No ta, bo refleksja czy dziołcha z którą właśnie ruchasz przypadkiem nie jest niewolnicą to okropna sprawa i typowy bóldupizm różowych. XD
Nic do OPa nie mam, fajna opcja na wyjazd itp. ale to mi się jedynie nie spodobało.
  • Odpowiedz
@quarox: Mireczku, dużo mówi się o wypadach do Tajlandii, ale ludzie wstydzą się mówić o seksie. Zrobiłeś dobry i ciekawy wpis.
  • Odpowiedz
W pewny dzien siedzialem sam w pubie i mialem zwijac na chate, poznalem sliczna 10/10 tajke, z ktora gadalem z 2h, opowiadala mi, ze miala chlopaka 6 lat z UK, przeprowadzila sie z nim do UK, tydzien wczesniej z nim zerwala i przyleciala do rodziny do Bangkoku, po dluzszej rozmowie zaprosila mnie do siebie i zrobilismy swoje.


@quarox: O, widzę że to standard u Tajek. Moja "miała Francuza, mieszkała z
  • Odpowiedz
@quarox: Pytania, jakie mi si nasuwają:
1. Załóżmy, że jest się #przegryw ale nie taki wykopowy, z FASem i mordą 1/10 ale takim zwykłym gościem, który po prostu nie umie w dziewczyny - jest sens jechać tam, by zdobyć trochę śmiałości w kontaktach z płcią przeciwną?
2. Jaki jest stosunek Tajów do sex-turystów, którzy jebią im laski na lewo i prawo?
3. Są też nie-azjatki?
4. Jak wyglądają koszta pobytu poza sex-zabawą?
5. Jak z czystością lasek? Zanim wskoczy ci na bolca musi się umyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: czyli ruchales najbiedniejsze dziewczyny w kraju albo imigrantki za pieniadze, margines. W turystycznych miejscach może być takich dziewczyn ze 100-200k? Na 60 milionowy kraj to nie jest bardzo dużo a potem kraj się kojarzy tylko z seksturystyka. Ja się nie dziwię że Tajowie ruchaja takich turystów na hajs aż swierczy. Normalne dziewczyny nie zadają się tam z bialasami tylko dziwki


Tak samo mogłeś iść do burdelu w Polsce, na
  • Odpowiedz