Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Soothsayer: Zalezalo od laski naprawde. Jedne traktowalem jak szmaty, zrobilem swoje i elo ale jak widzialem ze jakas chciala pogadac, byla mila, cos tam sie smiala i sie starala to traktowalem je jak dobre kolezanki. Z ta jedna z UK przegadalem bardzo duzo czasu, jeszcze po zrobieniu swojego, chciala nawet pozniej isc jeszcze gdzies na balety ale w ten sam dzien mialem lot na Phuket wiec zalowalem ze nie moglem bo
  • Odpowiedz
@quarox: super, zadzdroszcze bo każdy facet powinien przerobić taki dziki balet( ͡° ͜ʖ ͡°) a bialorycerze uprawiający seks tylko z miłości dupa cicho( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@quarox: ogólnie nie wyobrażam sobie płacić za seks, ale kompletna abstrakcja jest dla mnie lot parę tysięcy km żeby ruchac inne prostytutki.

#!$%@? nie wiem, może jestem jakiś #!$%@? ale za 12k wolałbym coś zobaczyć i zwiedzić xD
  • Odpowiedz
@szczerbinho: No ze sie prowadzily z niemcami to pare razy. Tylko, ze ich uroda jest taka ze nie raz nie wiesz czy ona ma 16 lat czy 30 lat i ciezko mi sie okreslic, ale wszystkie laski ktore poznalem i mialem z nimi glebsze relacje byly po 20, nie mialem mlodszej. Wiec tak naprawde pewnie sa - ale nie az tak duzo jakby moglo sie wydawac. No chyba, ze robily mnie
  • Odpowiedz
@erni13: Ale my tez zwiedzalismy. Nie pojechalismy tylko tam ruchac. Zwiedzilismy doslownie wszystko w Bangkoku i okolicy no i prawie cale Phuket wzdluz i wszerz. + Phi phi
  • Odpowiedz
@theacid: Mowi sie ze duzo dup tam jest po to zeby zjesc obiad za darmo xD Ale musi byc ich multum jesli w chwile mialem 99+ polubien z jednym zdjeciem i bez zadnego opisu nawet. @ewakuacja_z_europy: gole laski, moze nie chca zeby zdjecia gdzies wyszly na swiat i moze nie chca zeby rodzina sie dowiedziala? Nie wiem, ale w kazdym takim miejscu byly tabliczki ze nie wolno a ochroniarze stali
quarox - @theacid: Mowi sie ze duzo dup tam jest po to zeby zjesc obiad za darmo xD A...

źródło: comment_zrAKC2qmVjAk2vRHS9z3Tyep8B7JuM15.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@quarox: O ile wiem od wszelkich osób które były w Bangkoku im piękniejsza laska 10/10 tak jak mówisz to najprawdopodobniej była kiedyś facetem :-) To że nie ma fiuta w dzisiejszych czasach już nic nie znaczy drogi kolego :)
  • Odpowiedz
@quarox: a jak tam ogolnie z tzw. bezpieczenstwem? Kreca sie tam jakie alfonsy, zlodzieje czuliscie sie w jakims momencie/dzielnicy niepewnie czy jednak jak widza ze kulturalny turysta to raczej zadnych problemow/napasci/kradziezy czy czegos takiego nie bedzie? Tak ogolnie pytam, bo wiadomo ze przypal moze sie zdazyc w kazdym miejscu.
  • Odpowiedz
@FantaZy: Chodzilem pare razy sam do centrum, po roznych dzielnicach itd i nic mi sie nigdy nie stalo i nie czulem sie niebezpiecznie. Jedyne co to ci ktorzy na kase chcieli oszukac, tak jak opisana historia kolegi z narkotykami. Tak to lajcik. Nigdy mnie zaden Taj nie zaczepil itd. Raz sie tylko #!$%@? jak mnie laska pociagnela za mocno za reke, zebym wszedl do jakiegos tam klubu gogo, wzialem jej reke,
  • Odpowiedz