Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gosiorekkosiorek: Jak się w dowód nie sprawdzi to się nawet w życiu nie dowie czy to była kobieta czy facet xD Dla mnie akurat miało by znaczenie ale to zależy od nastawienia człowieka , psychicznie bym się na pewno źle czuł z tą myślą że kiedyś była gościem
  • Odpowiedz
@quarox: ten klub to MIXX i jest pod intercontinental’em. Jest ich więcej. Bez problemu da się wyrwać dziewczynę bez płacenia. Jedna mi powiedziała ze 2 dni na mnie polowała ale nie zwracałem na nią uwagi, inna uśmiechała die do mnie w klubie i nawet za dużo rozmawiać noe musieliśmy tylko pojechaliśmy prosto do mnie. Wódka, whisky wszystko dostępne i dosyc tanio (jak na butelkę w klubie) pierwsze smirnoff ok 2000baht drugie
c.....n - @quarox: ten klub to MIXX i jest pod intercontinental’em. Jest ich więcej. ...

źródło: comment_mbHyDAHc2OSJPfgRd2X9HyPUL12lT6h8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@quarox: z doświadczenia wiem, że tacy "ruchacze" jak ty mają dosyć wybujałą wyobraźnię, więc drobny fact check z mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Wodki tam nie ma, albo jest w #!$%@? droga.


Wódka jest. Droga, ale nie jakoś strasznie. Będąc na KaoSan Road (najbardziej turystyczna ulica w mieście) spokojnie dało się wyrwać mocnego drinka w wiaderku (!) za 20 zł.

Te piwa co oni maja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@quarox:

@vvertoi: Liczylem ze wydam ok 6000/7000 all-in. Po pierwszym tygodniu zdalem sobie sprawe ze cos #!$%@? w obliczeniach bo kasa ktora wymienialem na lotnisku rozeszla sie w 5 dni. Wiec lacznie mysle z 12k/13k ale... nie zalowalem sobie niczego, a podejrzewam jakby ktos mial 7000zl max to tez by normalnie przezyl i sie zabawil.


Podaj ile wydales na ruchanie :P to każdy sobie policzy i le potrzebuje
  • Odpowiedz
@Chudyy: Tylko, ze tu tez znowu musze liczyc jakies piwa ktore stawialem, taxowki, czy hotel czy inne duperele ktore mialy rzecz przy dziewczynach stamtad, nie dolicze teraz sie dokladnie ale z 3000zl jakos mysle
  • Odpowiedz
@quarox: jest tu jeden taki bardzo popularny klub, schodzą się najładniejsze pracujące dziewczyny po zmianie. Pijemy tam już od tygodnia, po 2-3 butelki whisky do 5-6 rano, jak wchodzimy to wita nas manager i prowadzi prosto do loży a jak chce się ktoś przejść po imprezie to ochroniarz idzie przodem i rozgarnia ludzi. Dostałem tez dziewczynę której jedynym zadaniem było wycieranie mi czoła zimnymi chusteczkami i VIP kartę na która zbieram
  • Odpowiedz
@quarox: bardzo ciekawy wpis ale mam pytanie. Czy odebrałeś już komplet badań z HIV na czele? I nie robie sobie jaj, pierwszą rzecz jaką zrobił kumpel po powrocie z Seulu to właśnie testy. Potem się przyznał że ostatniego dnia mocno popłynęli i zrobili sobie gangbang w busie bez gumy. A że w Koreii południowej HIV szaleje bardziej jak w Afryce (info sprzed ponad 10lat może teraz jest inaczej) to był nieźle
  • Odpowiedz