Wpis z mikrobloga

  • 220
muszę się wam wyżalić. mam przyjaciela, którego znam już od wielu lat. zawsze mi się podobał, ale błoniara here, więc nie robiłam żadnych kroków w jego stronę. fajny facet, pracowity, przystojny, wysoki, zabawny. no naprawdę świetny gość. i co? zamiast ze mną to związał się z typową #p0lka. szybko ze sobą zamieszkali. ona jakieś dzienne studia na kiju, nigdy nie pracowała, on ją utrzymywał. wkrótce zaczął mi się żalić na nią - że a to nie podoba jej sie, że gra za dużo na konsoli, że wraca po 13 z zajęć i idzie spać, bo zmęczona, a w domu syf. szybko też przestała mieć ochotę na seks i raz nawet strzeliła na niego focha jak przyłapała go na masturbacji. brzmi stereotypowo na maksa, ale wszystko to miało miejsce.

widzieliśmy się wczoraj, a on mi mówi, że chyba już czas jej kupić pierścionek. NO KURŁA. trzask mojej pękającej dupy to było słychać chyba w Radomiu. jaki z tego wniosek? nie warto pajacować, starać się dla niebieskich, bo jedyne co was spotka to niedocenianie i kop w dupsko. jedyne co zagwarantuje wam prawdziwe szczęście to zostanie typową p0lką!!!

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tfwnobf
  • 122
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vastusia: to skoro jeśli jesteście takimi przyjaciółmi to go uświadom że być może popełnia błąd swojego życia?
Druga sprawa, że dawno powinnaś zrobić jakiś krok zamiast nic nie robić. A #!$%@? może by wyszło, a jak nie to przynajmniej może zrobisz krok w przód.
  • Odpowiedz
@Vastusia: Znaczy maja problemy ale sie kochaja za to ty jako rozowy przegryw masz zal, ze #!$%@? zrobilas zeby z nim byc wiec chlop ma inna. Nie ciebie wiec p0lke bo jak, tylko ty jest normalna, reszta to karyny i p0lki xDD. Jak ja tu kisne i pluje na ciebie.
  • Odpowiedz
@PierroCoco święte słowa! Kobiety nigdy nie zrozumieją, że u facetów nie działa "domyśl się". Wystarczy choćby lekka wskazówka i facet zaczyna trybić w odpowiednim kierunku.
  • Odpowiedz