Wpis z mikrobloga

  • 220
muszę się wam wyżalić. mam przyjaciela, którego znam już od wielu lat. zawsze mi się podobał, ale błoniara here, więc nie robiłam żadnych kroków w jego stronę. fajny facet, pracowity, przystojny, wysoki, zabawny. no naprawdę świetny gość. i co? zamiast ze mną to związał się z typową #p0lka. szybko ze sobą zamieszkali. ona jakieś dzienne studia na kiju, nigdy nie pracowała, on ją utrzymywał. wkrótce zaczął mi się żalić na nią - że a to nie podoba jej sie, że gra za dużo na konsoli, że wraca po 13 z zajęć i idzie spać, bo zmęczona, a w domu syf. szybko też przestała mieć ochotę na seks i raz nawet strzeliła na niego focha jak przyłapała go na masturbacji. brzmi stereotypowo na maksa, ale wszystko to miało miejsce.

widzieliśmy się wczoraj, a on mi mówi, że chyba już czas jej kupić pierścionek. NO KURŁA. trzask mojej pękającej dupy to było słychać chyba w Radomiu. jaki z tego wniosek? nie warto pajacować, starać się dla niebieskich, bo jedyne co was spotka to niedocenianie i kop w dupsko. jedyne co zagwarantuje wam prawdziwe szczęście to zostanie typową p0lką!!!

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tfwnobf
  • 122
  • Odpowiedz
@Vastusia: nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy ale czytając Twój wpis mogę go trochę porównać do mojego życia. Będziesz żałować do końca życia jak mu nie #!$%@? tego związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyślij mu kilka sygnałów i potoczy się samo. Skoro się przyjaźnicie to chyba warto bo każdy dobry związek to przyjaźń po pierwsze.
  • Odpowiedz
@Vastusia: Jak dla mnie to trochę słabo, że oczekujesz, że się domyśli. Pewnie traktuje cię jak dobrą przyjaciółkę, skoro nic z tym nie robiłaś to przynajmniej ciesz się, że ci ufa i jesteś na tyle ważna, że z tobą o tym rozmawia. Nieważne kim jest jego dziewczyna i jak bardzo jej nie lubisz
  • Odpowiedz
nie warto pajacować, starać się dla niebieskich, bo jedyne co was spotka to niedocenianie i kop w dupsko. jedyne co zagwarantuje wam prawdziwe szczęście to zostanie typową p0lką!!!


@Vastusia: może to jest taki właśnie JA, który dostał koszta 70 razy z rzędu od dziewczyn i jest z tępą #!$%@?ą bo się zgodziła z nim być, a do Ciebie nie startowal bo bal sie stracić przyjaźni?
  • Odpowiedz