Wpis z mikrobloga

@ecored: Gest polega na tym, że dajesz coś od siebie i nic nie oczekujesz w zamian. Symbolika jak w tym przypadku to ty ustalasz jaką coś ma wartość więc może zastanów się jaką wartość ma dla Ciebie bezinteresowna pomoc.
@Morison: widzisz i to jest Twoja subiektywna opinia, tak samo moją opinia jest to, ze spędzenie czasu z Wieniawa to strata czasu, bo nie ma pewnie nic ciekawego w temaci, które mnie interesują. Dlatego w mojej opinii, spędzanie czasu z laska, która została wykreowana przez odpowiednie osoba (bo na pewno nie z tego, ze ma jakiś talent) to głupota. A gadanie, ze ludzie zarabiający nawet 200k w miesiąc, chcą spędzać czas
@tuciemam234: a ja nie muszę czynić dobra na pokaz. Czy według Ciebie im więcej wydam kasy to jestem bardziej dobry, niż jak zrobię zakupy biednej osobie? A po drugie moja moralność i to czy jestem dobry dla innych nie powie gowno wpis na wykopie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecored: nadal wszystkie takie akcje popieram. Jak się da wykorzystać coś w dobrym celu i niczemu to nie szkodzi to wydaje mi się że opcja zarąbista!
@ecored: a teraz dodaj sobie dwa fakty:
1 - darowiznę charytatywną można sobie odliczyć od podatku do 6% jego kwoty, przelew na WOŚP też
2 - są osoby które sporo zarabiają.
Dla wielu osób taka kolacja to koszt 0zł, bo inaczej tę kasę i tak weźmie skarbówka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ecored: Ciekawe czy to nie jakieś postawione osoby. Np przez PR tej dziewczyny. Tak czy siak dla niej to promocja i patrzcie jaka jestem lubiana i popularna - stawka za reklamę +20%.

Chociaż, różne są zboczenie i hobby.