Wpis z mikrobloga

@lubie_piwo: tez jestem ciekaw, bo nie wiem jakim „fanem” bym był danej osoby, to w życiu bym tyle kasy nie dał na to by spędzić z dana osoba godzine. To już trzeba mieć nie równo.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: hehe, no tak bo jak ktoś już się pośmieje z głupoty ludzkiej to od razu incel XD. Nie boli mnie dupa o to, ze ktoś wydaje kasę na to, bo to nie moja kasa. Ale pośmiać się mogę z tego co wydaje mi się głupie. Szczególnie, ze ta typiara to żaden autorytet w jakimś ciekawy temacie. To co można dowiedzieć się od insta dupy? Na wykopie śmieją się z
  • Odpowiedz
@ecored: a to nie jest tak ze moze bogaci kolesie ktorzy ja widzieli po prostu w tv chca tyle zaplacic aby bylo na wosp? Wiadomo ze gdyby nie tak zbiorka to pewnie nikt by nie dal 1 tys, no ale skoro idzie to na szczytny cel a chetni maja kase to wysoko licytuja?
  • Odpowiedz
@ecored: Przecież dużo dla każdego to pojęcie względne dla osoby która zarabia 2k 500zl to dużo dla osoby która zarabia 30k 5k to dużo a jak ktoś ma 200k miesięcznie i chce wydać 15k na WOŚP to chyba lepiej chociaż mieć cokolwiek z tego niż poprostu wpłacić i tyle ogólnie chodzi mi o to ze ktoś kto za to płaci to może te 10k to dla niego nic.
  • Odpowiedz