Wpis z mikrobloga

Po długim czasie łazienka prawie skończona. Zostały jedynie drzwiczki od pralki i kaloryfer nad nią. Do wakacji bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plan i prawie całe wykonanie było nasze. Meble na zamówienie. Praca szła mozolnie i czasami miałem jej dość. Pare kafli trzeba było zbijać, ale efekt końcowy jest zadowalający. Można mieszkac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co bym zmienił? Miejsce tej cholernej słuchawki pod prysznicem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa dodatkowe zdjęcia w komentarzu. #budujzwykopem #remontujzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #remont #zrobtosam
m.....n - Po długim czasie łazienka prawie skończona. Zostały jedynie drzwiczki od pr...

źródło: comment_t3c4HeH2qJlpSB52QUe8B8dnqzerriLg.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mour: bo takie szyby umieszcza się w innych wnętrzach. Nie ten styl, nie ten klimat. Nawet szło by ją jakoś ugryźć gdyby obie baterie i spłuczka były czarne. Może wtedy by się to jeszcze skomponowało. Tutaj cała zresztą strefa walk-in wygląda jak przeklejona z innego wnętrza.
  • Odpowiedz
@mour: Niestety nie patrzyłem jak montował zabudowę. Z tego co mi kiedyś opowiadał to miał to kleić na zabudowie z płyt które robiłem ale jeżeli jest to z jakiś powodów dla Ciebie istotna informacja to mogę go zapytac jak będzie u mnie:)
  • Odpowiedz
Doczytałam właśnie, że na blacie macie płytę laminowaną. Polecam uważać na te schodki, bo prawdopodobnie pojawia się tam trochę miejsc, w których okleina płyty (PCV) będzie narażona na częsty kontakt z wodą. To się prosi o zniszczenie.
  • Odpowiedz
@marek-witman: byłbym wdzięczny, robię łazienkę z Ikea, ale pewnych elementów (jak ta wnęka) się nie kupi, wiec pewnie tez mnie czeka wizyta i stolarza
  • Odpowiedz
@Rzajnchob: Lustro ostatnio bardzo modne jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem czy baterie prysznicowa nie mamy te sama. Słuchawkę mieliśmy identyczna ale żona prosiła o zmianę. A plytki chyba te same:P
  • Odpowiedz