Wpis z mikrobloga

Po długim czasie łazienka prawie skończona. Zostały jedynie drzwiczki od pralki i kaloryfer nad nią. Do wakacji bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plan i prawie całe wykonanie było nasze. Meble na zamówienie. Praca szła mozolnie i czasami miałem jej dość. Pare kafli trzeba było zbijać, ale efekt końcowy jest zadowalający. Można mieszkac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co bym zmienił? Miejsce tej cholernej słuchawki pod prysznicem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa dodatkowe zdjęcia w komentarzu. #budujzwykopem #remontujzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #remont #zrobtosam
m.....n - Po długim czasie łazienka prawie skończona. Zostały jedynie drzwiczki od pr...

źródło: comment_t3c4HeH2qJlpSB52QUe8B8dnqzerriLg.jpg

Pobierz
  • 177
To już kwestia wysokości zlewu. Mam 187cm wzrostu i dla mnie teraz jest idealnie. Żona za to już marudzi ze dla niej jest nieco za wysoko. Jakby blat zrównać do pralki to pewnie zlew miałaby na wysokości pach. Trzeba było pójść na jakieś ustępstwa.


@marek-witman: Ciekawe.
Pralka ma ok. 80-85 cm.
Blat ok. 4-5 cm.
Umywalka ok.15-20 cm.
Łącznie wysokość to ok. 100-110 cm.
O ile nie masz żony karła to
@marek-witman: Zastanawiałem sie czy jak będę robił u siebie to łamać blat w dół i położyć umywalkę nablatowa. Zdecydowałem ze bedzie prosty i ostatecznie umywalka bedzie wpuszczana. Gres biorę podobny i taka samą ściankę prysznicowa ;) dobra robota miras!
Chaos jakichkolwiek proporcji i podziałów w tej łazience mnie trochę przerasta. Pomysł z umywalką taki no średni bym powiedziała. Majcie ją obok pralki, której wymiarów nie przeskoczycie, zamiast zamontować zlew wpuszczany, wygodniejszy w czyszczeniu i używaniu niż miska i mieć go na jednej (przepisowej) wysokości co blat nad pralką 85-90 cm, to tworzycie jakieś schodki. To lustro wywalone obok, zamiast w osi umywalki, szyba z czarną kratą, która jest super, ale zupełnie
@marek-witman: Dopiero teraz doczytałem o stolarzu. To dlatego też szafka nad WC ładnie z zabudowa stelaża zlicowane :) powiesz jak to jest przymocowane? Klejone? Czy po prostu na docisk dopasowane?