Wpis z mikrobloga

Dzisiaj widziałem ciekawe zjawisko. Lexusa LS pierwszej generacji... na taryfie. Ucieszył mnie ten widok. Samochód na swój sposób jest wyróżniający się. W końcu to nie kolejny oklepany i oczywisty Mercedes, Audi czy BMW, jeśli chodzi o tę klasę aut. Jest jednym z najważniejszych modeli w historii marki Lexus. Jest popisem tego jak Japończycy na przełomie lat 80 i 90 robili solidne auta. Niewątpliwie jest to doskonały wybór, bo sprzęt jest trudny do zatłuczenia. Jestem tylko ciekaw jak jest z blacharką (widziałem go z dość daleka). Z drugiej strony szkoda wozić tak zacnym dyliżansem turystów czy też rzygających, nawalonych imprezowiczów. Foty nie cyknąłem, ale zapodaję poglądowe dla tych co nie kojarzą tej furmanki.
#samochody #lexus #klasykimotoryzacji #youngtimer #motoryzacja
Pobierz xud9 - Dzisiaj widziałem ciekawe zjawisko. Lexusa LS pierwszej generacji... na taryfi...
źródło: comment_yZ61mThNDRhyWoiKahbwsNHpZX1CL95q.jpg
  • 24
Nieźle, szczególnie biorąc pod uwagę że nie ma tam mniejszych silników niż 4.0. Blacha w leszkach jest solidna, ale lakier często bardzo miękki i lubi opryskiwać na masce. Piękne, niezawodne auta i nawet aktualne modele są bardzo solidne (powątpiewał bym tylko w ich suvy NX UX). Wyposażenie w nich urywa dupe nawet największym fanom niemieckich marek a dotykowe ekrany były tam obecne juz w 2002r. :)