Wpis z mikrobloga

Co sie o------o..
W niedziele w nocy(on jest kierowca na nocki) wysłałam chlopakowi pliki audio jak czytam dla niego książkę(robie to by w trasie mogl cos posłuchać) jeden z nich nie działał ale wysłałam go w kilku miejscach myślac że bedzie ok i poprosilam na messengerze chlopaka o potwierdzenie czy wszystko dziala.

To byla 2w nocy poniedzialek.
O 9 wstaje, zadaje to pytanie znowu, gadamy, znowu pytam i nic. W koncu jak zapytalam czy "moglbys mi odpowiedziec na to pytanie sprzed 10h ktore zadalam juz 4razy? Bo nie wiem czy musze drugi rozdzial nagrywac od nowa"
Odpowiedzial ze działa
Ja mu na to "dziekuje, bardzo doceniam odpowiedz, wiem ile cie to kosztuje, czasami wręcz cząstkę duszy" <- przyznaje sie, troche kpina troche złośliwość, ale juz nie raz gadalismy o tym ze olewa moje pytania.

No i buuuum
Dostaje kilkanascie nagrań audio jak przeklina, mowi ze mam nie pisac i go nie w------c, że nie wie czy sie"odezwie dzis, jutro, za tydzien a moze za rok" bylo tam wiecej ale nie bede sie rozwodzic.

Ja mu na to, że dobrze. Wczoraj (czwartek)
napisal o 17 "rozumiem, nie bedziesz pierwsza sie odzywala az ja pierwszy nie napisze,prawda??"

I po 20min!!!!(nie odczytalam jeszcze pierwszej) xD
"Okej czyli calkowicie mnie ignorujesz milo"
"Abys osiągnięla to czego chcesz zyskac tym"

No i c--j, karuzela s----------a się kręci dalej, tlumacze jak dziecku że mogl powiedziec "nie mow tak do mnie, zabolalo mnie to, chialbym zebys przeprosila bo robie co moge" i by bylo po sprawie. Ale on sie upiera ze to moja wina bo sie odnosze do niego BEZ SZACUNKU.


#logikarozowychpaskow #zwiazki
#s----------e #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie to czuję się troche jak matka histeryzującego dziecka bo nie kupiłam lizaka... Sprawa mogła być zamknięta w 10min.. i oto jesteśmy 5dni później :D FML
  • Odpowiedz
czytam dla niego książkę(robie to by w trasie mogl cos posłuchać)


@MallaCzarna: Ale robicie to bo to fajne jak slyszy glos swojej kobiety czy nie ograrneliscie, ze istanieje cos takiego jak audiobook?
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: Twoj niebieski to dzban i tyle a ty nie wiem czy też nie jesteś skoro musisz pytać na wykopie czy to było normalne xD
aleee jak już to pewnie go cos zdenerwowało i wyladowal swoja frustracje na tobie . Czasem niby gowno wypowiedz moze dolac oliwy do ognia. Na pewno czegos nie mowisz albo cos jest na rzeczy o czym nie wiesz
  • Odpowiedz