Wpis z mikrobloga

no faktycznie, to nie jest tragedia jak mieszkasz sam i jak halasujesz to sam sobie halasujesz i jak gotujesz to sam sobie syfisz XD


@Norskee: Nie tylko jak mieszkasz sam. Otwarta kuchnia ma swoje zalety i wady a zamknięta też ma. To już zależy od indywidualnych upodobań.

U niektórych lepiej będzie mieć aneks u innych zamkniętą kuchnie. U mnie np lepiej spisuje się otwarta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szcz33pan:otwarta kuchnia ma jedna zaletę :)

Żona/dziewczyna nie powie ze całe dnie siedzi w kuchni a Ty na kanapie :)

Poza tym odwróciłbym kanapę w dużym pokoju
Jeżeli planujesz wyspę to dobrze byłoby gdyby była na tyle duża aby odstawić garnek / czajnik - tego mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szcz33pan: hej Mirku, nie słuchaj tych co gadają, że otwarta kuchnią to zło. Jak masz gości to fajnie jest być wszyscy razem, a nie tak , że albo ty albo różowy zapoerniczacoe do kuchni co chwila do lodówki czy tam piekarnika.
Dobry wyciąg to podstawa na tym nie oszczędzaj.
Polecam natomiast taki podwójny blat. Dzięki temu bałagan w kuchni jest trochę schowany. Nie mówię tu o samej aranżacji na tym
qjava - @szcz33pan: hej Mirku, nie słuchaj tych co gadają, że otwarta kuchnią to zło....

źródło: comment_mKcnl2qqTWArSi0IQIbYWT4ijffmLmls.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Norskee P---------e. Przeprowadziłem się jakiś czas temu do mieszkania z otwartą kuchnią, wcześniej przez lata miałem mieszkanie z osobną kuchnią. Nieporównywalny wzrost komfortu. Nigdy więcej nie powrócę do układu z osobną kuchnią i nie rozumiem jak ktokolwiek może to polecać.
  • Odpowiedz
Jak masz gości to fajnie jest być wszyscy razem, a nie tak , że albo ty albo różowy zapoerniczacoe do kuchni co chwila do lodówki czy tam piekarnika.


@qjava: To jest polacka mentalnosc zamiast siedziec i sie bawic to z----------z do kuchni ciagle i uslugujesz gosciom zamiast siedziec
To nie jest problem kuchni, tylko c-------o podejscia do calego tematu zapraszani gosci

Natomiast otwarta kuchnia jest bardzo problematyczna z wielu wzgledow, zaczynajac od syfu, idac przez halas i konczac na zapachach, ktorych w zupelnosci nawet mocnym okapem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Norskee: fajnie że mnie obrażasz, ale ja wolę jednak spędzać czas z gośćmi niz biegać co chwila do lodówki po lód, albo ogarniać żeby każdy miał zimnego drina.
Polska mentalność to jest wg mnie naszykowwnie sobie dwóch trzech prostych party przystawek dla gości , e skoro niektóre są na ciepło to zamiast biegać do kuchni mogę być z nimi.
A w "polackiej mentalności" to chyba Ty się chowales. Pizza z
  • Odpowiedz
@qjava: przeciez to nie bylo skierowane w ciebie, tylko opis sytuacji, ja pierdziele z kim ja siedze na tej stronie. Nic nie mozesz powiedziec bo od razu wielka obraza majestatu, wszystko trzeba brac doslownie i odbierac jako obraze
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Norskee: ale proszę Cię akurat z Żonka jesteśmy qwa mistrzami organizowania imprez od szybkich kaw, po parę drinków przez całonocne tematy , mieszkaliśmy ze sobą z 5 lat z osobna kuchnia a teraz leci nam 6 z aneksem i w życiu bym się nie zamienil
  • Odpowiedz
otwarta kuchnia to jest tragedia ogolnie


@Norskee: mam teraz zamkniętą, teraz będzie otwarta i zobaczymy :)
Przy tym metrażu brakowało mieszkań z półotwartą kuchnią lub osobną.

Daj córce większe łóżko żeby miała gdzie gościć absztyfikantów. Nie chcesz ich pod twoją nieobecność gościć
  • Odpowiedz