Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 497
Jest tu jakis policjant ktory powie mi jak mam odpowiedziec policji na pytanie co robie jak siedze sobie na parkingu w lesie o 1-2 w nocy bo odpowiedz slucham muzyki albo siedze na tel i ich nie satysfakcjonuje i 2 razy mialem sytuacje ze zaczeli byc agresywni, przeszukiwali mi auto i chamsko odpowiadali? XD
#policja #prawo #samochody
  • 128
  • Odpowiedz
@nieprzepuszczalny: dealer/ w lesie? myslale ze moze o kradziez drewa czy cos bo idac tym tokiem myslenia to gdiekolwiek bys nie stal i czekal na kogos to spelniasz przeslanki "potencjalny dealer czekający na klienta " imo #!$%@? kraj, mentalnosc niewolnika. policjant w takiej sytuaji max co powinien moc zrobic to zapukac w szybe i zapytac czy wszystko w porzadku i czy sie fura nie #!$%@? a nie typa przeszukiwac xD
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: po pierwsze informujesz kulturalnie, ze calosc chcesz miec udokumentowana. Po cichu wlaczasz dyktafon/kamerke. Przed dzialaniami prosisz o stopien, nazwisko cxy numer legitymacji. Mowisz, ze chcesz znac podstawe prawna (wazne! Musi byc na protokole) i prosisz o sporzadzenie protokolu (czesto po tych slowach policja sama zrezygnuje, bo to dodatkowa robota - raz w zyciu po tym tekscie policja na podkarpaciu zrezygnowala i skwitowala to tekstem typu, ze na pewno nie
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: Nie ma dobrej odpowiedzi. Kiedyś kupowałem dużo narkotyków w ilości hurtowej i w większości spotkania były na tego typu zadupiach, więc w ogóle się nie dziwię, że jesteś przeszukiwany. Na ich miejscu też bym tak zrobił.
  • Odpowiedz
@ladniecuchne: ja kiedyś szedłem sobie spokojnie w mieście po chodniku o 1 w nocy. W dłoni trzymałem wode, podjechała policja, od razu na kozaku pan policjant kazał mi pokazać co tam za piwo trzymam w dłoni. Kiedy zobaczył, że to woda, wziął mój dowód i spytał co tu robie o tej porze, odpowiedziałem że wyszedłem na spacer. Po spisaniu moich danych kazał mi iść do domu, bo jest późno XD
  • Odpowiedz
Jak byłbym dilerem to w życiu nie umówiłbym się w lesie na przydrożnym parkingu w nocy. Przecież widać po postronnych wykopkach, że coś tu nie gra. Już lepiej normalnie na bezczelnego pod ratuszem, domem kultury, na rynku, dworcu czy w markecie całodobowym

Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, mam nadzieję, że niedługo do handlu narkotykami trzeba będzie mieć licencję!.... Oh... Wait! ( ͡ ͜ʖ ͡) #
  • Odpowiedz