Wpis z mikrobloga

Max jak prawdziwy sekciarz, stwierdził że to już moment na odsiew i zamknięcie grupy. Zostały tylko najwierniejsi, a listy i pogarda do ludzi spoza grupy tylko utwierdza ich w tym, że są grupą elitarną, dostępującą zaszczytu obcowania z wspaniałym Maxem Kolonko.
  • Odpowiedz
Max jak prawdziwy sekciarz, stwierdził że to już moment na odsiew i zamknięcie grupy. Zostały tylko najwierniejsi, a listy i pogarda do ludzi spoza grupy tylko utwierdza ich w tym, że są grupą elitarną, dostępującą zaszczytu obcowania z wspaniałym Maxem Kolonko.


@meshack: to jest śmieszno-straszne co piszesz, bo serio to co on #!$%@? jest blisko sekty. Ogólnie czekam na wypracowanie jakiegoś fajnego terminu na takie niereligijne sekty, bo o ile
  • Odpowiedz
  • 2
@meshackq

Max jak prawdziwy sekciarz, stwierdził że to już moment na odsiew i zamknięcie grupy. Zostały tylko najwierniejsi.


To Ty myslisz, że na tej jedynej, zamkniętej, wyselekcjonowanej grupie jaka pozistawil na FB nie ma trolli i kretów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@bolsonn: ehh pamiętam jak chodziłem do liceum to byli ludzie co się podniecali jak chłop gada, spróbowałem raz obejrzeć odcinek, ale widząc ze typ trochę tak #!$%@? od rzeczy i strasznie się mądrzy, olałem temat. Ale bym się teraz chętnie cofnął w tamte czasy, żeby się pobrechtać z tych co się nim podniecali :D
  • Odpowiedz