Wpis z mikrobloga

  • 256
Mirki, jestem w salonie BMW i właśnie zamawiam swoje pierwsze w życiu auto. (ʘʘ) Siedze na kanapie, piję cappucino i czekam na podpisanie umowy. Jakieś hostessy patrzą się na mnie z pogardą, jakby zastanawiały się skąd taki oskarek, w bomberce i rurkach, może mieć tyle pieniędzy. () Nie lubie dużo mówić o sobie, ale wystarczy wam wiedzieć, że jestem administatorem bazy danych w jednej z wiodących sieci telefonicznych.

Zdecydowałem sie na serię osmą w wersji Night Sky. Co to takiego? Kokpit i elementy karoserii bedą wykonanego z materiałów pochodzących z prawdziwych meteorytów, a lakier bedzie miał 3 odcienie. O wydechu Akrapovica, kutych felgach i gałce zmiany biegów od Svarovskiego nawet nie bede się rozwodził, bo to standard w aucie tej klasy. Wybrałem silnik 4,4l, V8, osiągajacy 530km i 750 Nm. Za całość, już po rabatach, zapłaciłem niewiele, bo 700k złotych. Autko mogę odebrać w lutym w siedzibie koncernu w Monachium, albo tydzień później w dowolnym salonie w Polsce. Planuję oddać ją jeszcze do tunerów z AC Schnitzer, aby wyciągneli z niej jeszcze troche wiecej mocy.
A tak swoją drogą, nieźle przyflexowałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#streetwear #modameska #chwalesie #pokazauto #wygryw #samochody #motoryzacja #bmw #programista15k
Pobierz daeun - Mirki, jestem w salonie BMW i właśnie zamawiam swoje pierwsze w życiu auto. (...
źródło: comment_AIzNdUBBSA6yGbPTCyBDYsIEGWVX6oby.jpg
  • 113
ale wystarczy wam wiedzieć, że jestem administatorem bazy danych w jednej z wiodących sieci telefonicznych


@daeun: Jak chcesz robić zarzutki dzbanie to chociaż byś zrobił research ile się na danych stanowiskach zarabia, bo to jest po prostu żałosne XD Tyle wysrywu napisane tylko po to aby się zdradzić w taki idiotyczny sposób.