Wpis z mikrobloga

Ania jest niesamowicie odklejoną karyną. Jeszcze do niedawna myślałem, że jest w miarę ok, poza małymi występkami. Ale laska ma nasrane. Wyobraźcie sobie, że Chad Cristiano Ronaldo pozwala na to Georginie i ona jeździ i kręci dupą przy innych samcach w tańcu. On nawet nie musi jej tego mówić, bo gość ma twarde zasady i jest mentalnym wygrywem, a jego laska ma klasę. To samo Chad Messi. Czy jego Antonella #!$%@? taki szajs? Kręci dupą przy innych samcach w Miami? Nie #!$%@?. Bo docenia to co ma dzięki niemu i trzyma fason, bo to się temu synkowi zwyczajnie należy. Natomiast Anka z piździszewa dolnego kompletnie tego nie rozumie. Ona jest w stanie mediom wmawiać, że ona sama osiągnęła to wszystko co ma. Albo powtarza jakieś slogany, że nie ustawia grafiku pod męża, bywa, że są w rozjazdach. Jakby... co? Kobieto, ty bez Robercika jesteś NIKIM. Trenerką karate w jakimś klubie w Ciechocinku. Przeraża mnie odklejenie takich karyn. Tu niestety wychodzi słaby charakter Roberta, który widać też w kadrze jako kapitan. On po prostu chce mieć święty spokój i nie chce niepotrzebnych dram - w życiu prywatnym i w kadrze. Niestety kończy się to w dwóch przypadkach źle, bo zasady muszą być i trzeba je egzekwować.

#lewandowska #redpill #zwiazki #p0lka #lewandowski #afera
Reiden - Ania jest niesamowicie odklejoną karyną. Jeszcze do niedawna myślałem, że je...

źródło: xdddd

Pobierz
  • 116
@Reiden: Anka była mistrzynią karate i ciągle sama zarabia gruby hajs georginka musi włożyć mordę w kubeł bo jest utrzymanka i bez kasy Ronaldo by była znowu nikim , Anka bez Lewandowskiego nadal by dużo zarabiała nie widzisz różnicy ?
W tej chwili to się osmieszasz bo stawiasz pijawke i kurtyzanę na piedestał , Georgina nie jest w stanie nic zarobić przez co JEST ZALEZNA
Znajdź sobie laske na utrzymanie to
@Linnior88: joł, ale poprzez "wywijać" w kontekście tego tematu co przywołał OP to zdecydowanie nie mówimy o takiej lasce "co ma swoje życie" i będzie miała pasję, chociażby jak fotografia, i "będzie mieć coś do powiedzenia" jak facet jej zakaże kupowania kolejnego obiektywu.

proszę Cię, po prostu to zdanie założyło, że " każda laska nie będąca utrzymanką będzie wywijać" (w kontekście - odwalać akcje będące przez część społeczeństwa kwalifikowane na pograniczu
@Hunga_tonga: nikt tak nie mówi ale Georgina za bycie z Ronaldo dostaje 100.000 euro miesięcznie xD plac za życie swojej lasce dawaj jej kasę za bycie z tobą to siedzie siedzieć jak mysz pod miotła
Gorginka nie ma innego wyjścia niż zamknąć mordę i robić co on chce bo on jej placi za bycie z nim
@Reiden: koleś georgina dostaje 100.000 euro miesięcznie za bycie z Ronaldo xD plac swojej lasce za bycie z tobą gruby hajs to też nie będzie wywijać
A jeśli laska sama.na siebie zarabia ma swój świat i biznes to się licz z tym że jest NIEZALEZNA
Walicie konia jakie wierne są proste tutki bo nie mają innego wyjścia xD
Anka była mistrzynią karate i


@Linnior88: ale wiesz, że to była jakaś niszowa odmiana kutarate w której nawet nie walczy się z przeciwnikiem tylko wykonuje się ciosy w powietrzu będąc jedyną osobą na macie XDD

Anka bez Lewandowskiego nadal by dużo zarabiała nie widzisz różnicy ?


@Linnior88: zarabiałaby przez jakiś czas, bo on jej dał nazwisko i rozpoznawalność, a po jakimś czasie i tak wszyscy by zapomnieli o byłej żonie
@Linnior88: no to ci geniuszu zadaje pytanie kto więcej wnosi pieniędzy w związku Lewandowskich. Chociaż to jest tylko przykład i naprawdę ja tam akurat nie wchodzę między nich.
Co nie zmienia faktu, że to pokazuje tragiczną kondycję polskich kobiet, skoro trzeba im płacić 100 tysi by się zachowywały NORMALNIE.
A jak już korzysta taka z twoich zarobionych milionów to i tak tańczy baciate z obcymi typami. ¯\(ツ)/¯
@Linnior88: chciałbym zobaczyć żonkę milionera, która nie korzysta z milionów męża. To że nie podpisują na papierze ile ona dostaje kasy nie ma znaczenia mapecie.
Co do Anki, to naprawdę mnie to nie interesuje ile ona bierze kasy, robi, itd
w przeciwieństwie do was wścibskich.
@Reiden może byście poszli na bachate i potanczyli z ładniejszymi laskami niż Anka zamiast ja obgadywać? Xd śmiejecie się z niej bo chcielibyście być na miejscu jej trenera na tym zdjęciu, nawet nie zaprzeczajcie. Ale jestem dobrym człowiekiem wiec wam podpowiem- znajdźcie kurs bachaty i zapiszcie się - jest tam dużo singielek, ten taniec to fajna zajawka i otworzycie się socjalnie. imprezy są fajne tez organizowane. Polecam