Wpis z mikrobloga

Cywilizowany Hezbollah kontra Barbarzyńca Trump.

Hassan Nasrallah: Kiedy mówimy że zaatakujemy amerykanów mamy tylko na myśli tych którzy współpracują z Trumpem, wojskowych oraz agentów. Nie skrzywdzimy dziennikarzy, lekarzy, ani cywilów pochodzenia amerykańskiego bo to wbrew cywilizowanym standardom i konwencjom.

Donald Trump: Ch"j ku"wa zbombardujemy kilkadziesiąt zabytków oraz innych ważnych obiektów w Iranie i zrównamy ten wasz ku"widołek jak jeszcze raz Ali Chomeini kichnie w kierunku izraela.

P. S: Tak, wiem że przerysowane ale jak czytałem tego twitta Trumpa o tym że może zbombardować Iranowi architekturę "za karę" a później słucham przemówienia rzekomo "największego terrorysty na świecie" który mówi że amerykańscy cywile oraz osoby które rzetelnie wykonują pracę dla swojego narodu będąc np. lekarzami czy dziennikarzami ale nie kłamią i nie próbują za wszelką cenę doprowadzić innego narodu do stanu chaosu - to zwykli ludzie mogą spać spokojnie bo im Hezbollah krzywdy nie zrobi a jedynie weźmie się za szaleńców z Waszyngtonu; to mam wrażenie że prawdziwa cywilizacja ulokowana jest w Beirucie a nie w Waszyngtonie.

#iran #iran24 #bliskiwschod #ruskiagentcontent
  • 16