Wpis z mikrobloga

@Michal_Czarnek:
#!$%@?, ale masz buldoopy, i to taki soczysty, słychać aż tu jak trzaska.

Weź się kurna chłopie ogarnij i popukaj w czoło, o ile OP wogóle mówi prawdę, to akurat robi dobrze, banda pseudo artystów se kurna hobby znalazła, bazgranie po ścianach. A weź to potem wyczyść, to kosztuje do jasnej anielki, i niech to będzie nawet #!$%@? arcydzieło, ciągle jest to niszczenie mienia.

Chcą se, jeden z drugim coś
@RandomowyMetal: Chyba musiałbym być tobą żeby mieć ból dupy o jakichś debili z wykopu, tutaj każdy jest takim przykładnym obywatelem, każdy jest święty i nikt nie łamie prawa xdd nie chodzi mi o chronienie grafficiarzy tylko o to, że polacy to taki naród, który za wszelką cene chce #!$%@?ć drugiemu, nie patrząc na to, że sam robi #!$%@? np. oglądanie patostreamów i napędzanie tych ludzi do robienia kolejnych głupich rzeczy, no
zachowujecie się jak stare, wredne dziady


@czlowiekzcegla: wolę być starym dziadem, niż graficiarzem

@Michal_Czarnek: to, że ktoś nie ma racji w jednej kwestii, nie znaczy że myli się w drugiej. Zresztą wolę patostrimera, bo robi szkodę samemu sobie, ewentualnie ludziom, którzy go oglądają. Graficiarze niszczą mienie, czy to swoje czy publiczne. Niech malują sobie w pokoju, jak chcą uprawiać "sztukę".
A gural i jakas dziewczynka na omegle? A magical i jego patologiczna rodzinka? A ten co na showupie strimowal i swoja laske #!$%@? po pijaku?


@Michal_Czarnek: nie wiem o czym piszesz, nie oglądam. Ty jak widzę, nabijasz się z patostimerów, a sam oglądasz xD
Mogę się założyć, że jeśli ta dziewczyna złożyła na górala skargę, to miał ostro #!$%@?.
Patologiczna rodzina Magikala to pewnie z nim siedzie z własnej woli. Jeśli