Wpis z mikrobloga

@Michal_Czarnek: jak ktoś cię okradnie to rozumiem, że nie zgłosisz tego na policję, pewnie to jego hobby, a ty masz swoje i nie żyjesz czyimś życiem xd bazgranie po ścianach to wandalizm, odkąd pomazali mi klatkę (na naprawę czego pójdą miedzy innymi moje pieniądze) obiecałam sobie, że każdego następnego pajacarza będę zgłaszać xd Żeby to chociaż ładne było, a zwykle są to inicjaly w postaci penisa namalowane tanim sprejem. Ha
  • Odpowiedz
@kiszczak: to co według Ciebie jest konfidenctwem jak nie #!$%@? kogoś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo się #!$%@? jak leci dla swojego dobra i dobra społeczeństwa albo sztywniutko co to #!$%@? za podwójne standardy? XD
  • Odpowiedz
@imargam_2137 Konfidentem jest ten, co #!$%@? swoich ziomali, by chronić własną dupę gdy wpadnie na czymś, na co sam, z własnej woli się zdecydował. Przecież to proste.
Np. idziesz na włam z kolegami, oni uciekli, Ty wpadłeś. Mówisz wszystko policji: jesteś konfidentem.
Widzisz jak ktoś okrada Twojego sąsiada, dzwonisz na policję. Nie jesteś konfidentem.
  • Odpowiedz
@imargam_2137 Co w tym wybiórczego? Wyjaśniłem ci to najprościej jak się dało, a zadałeś pytanie na które odpowiedź już dostałeś. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo na siłę próbujesz forsować swoje zdanie. Na tłumaczenie zarówno jednego, jak i drugiego nie mam ochoty.
  • Odpowiedz
@bajdo: a wiekszosc z osob, ktora tak dbaja o spoleczenstwo i przestrzen publiczna ogladacie #!$%@? patostreamy xDD ciekawe czy tam jak komus sie dzieje krzywda albo ktos cos niszczy to dzwonicie na paly bo przeciez ich personalia rownie latwo jest ustalic xdd
  • Odpowiedz