Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak to jest - jesteś operatorem wojskowego drona, siedzisz sobie gdzieś wygodnie w piwnicy w bazie wojskowej w USA, kontrolujesz drona który lata nad Irakiem i wiesz że kilka chwil, jednym kliknięciem myszki, zabijesz kilka bardzo ważnych osób, a twoje kliknięcie myszką zmieni w znaczący sposób sytuacje na świecie

#iran
  • 67
  • Odpowiedz
@RedBaron pamiętam program o operatorach dronów w TV, właśnie mówili o problemach z pogodzeniem normalnego życia z taką praca, żołnierze piechoty zabijają daleko, wracając do domu zostawiają to za sobą, po lataniu dronem są w domu godzinę później i mają przez to zaburzenia.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: człowieku, ja siedzę przed komputerem i kontroluję 12 mutalisków, które harcują po bazie wroga: to zabiją marina, to medyczkę, to nawet czołg. Na dodatek wysyłam na rozpoznanie grupy zerglingów, które wręcz rozrywają wrogów na strzępy, albo robię pułapki z lurkerów, które zakopane czekają aż tylko ktoś na nie wejdzie - wtedy przestaję robić hold - następuje atak i wrogów nie ma wcale. Wszytko w ramach 250 apm (akcji na minutę).
fledgeling - @JanuszKarierowicz: człowieku, ja siedzę przed komputerem i kontroluję 1...
  • Odpowiedz