Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Zielonykubek: ale trochę tak jest, że szczęście zrównywane jest z posiadaniem rodziny. Wyobrażasz sobie wujka Kazika który pyta Ci się "jesteś szczęśliwy?". Bo ja tak nie bardzo. Tak samo babcia często nie potrafi Ci powiedzieć że Cię kocha, ale jedzenia Ci tyle da że na dwa dni się najesz. A jak odmówisz to jej przykro, bo odrzucasz jej miłość (według niej). Ludzie zwłaszcza w Polsce są poblokowani emocjonalnie i często owijają
@Zborro może dla ciebie to gunwo, ale to bardzo prosta prawda. Ja całe życie próbuje osiągnąć coś więcej i miewam różne rozterki. Patrząc na mojego tatę, który przepracował w jednej pracy ponad 40 lat i jest już emerytem nie mogę się nadziwić jak starcza mu takie minimum - nie robi nic prócz oglądania tv, czytania gazet, popijania piwka, czy kawusi i majsterkowania na swojej ukochanej działce poza miastem. Nigdzie w życiu nie
@KozakCzerwony filozofię do takich gimnazjalnych tekstów możesz sobie odrabiać w nieskończonosc. Ludzie pytają o takie rzeczy bo jednak ślub czy kupno domu to przełomowe decyzję w życiu każdego typa. Poza tym spotykasz starego kumpla na mieście i pytasz go: "hej jesteś szczęśliwy? No homo" xD czy raczej hej ziom hajtles się?
@Zielonykubek:

Spytaj o pensje - powiemy chętnie, o tych trzech czy czterech trzystu wręcz
i że nam fiskus tyle zabiera, że ledwo wystarcza na wystrój wnętrz.
Zapytaj nas o kredyt - mamy tu pasmo przeżyć wartkich.
Zapytaj, ile kosztuje by śledzić jak nam rośnie w siłę frank szwajcarski.
Spytaj nas jak się mieszka, spytaj o koszty ciepła,
i czy oświetla nasze okna słońce rano. Spytaj o metraż.
Spytaj o pracę, czy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Zborro:

Ludzie pytają o takie rzeczy bo jednak ślub czy kupno domu to przełomowe decyzję w życiu każdego typa. Poza tym spotykasz starego kumpla na mieście i pytasz go: "hej jesteś szczęśliwy? No homo" xD czy raczej hej ziom hajtles się?


Co najśmieszniejsze pytają się z grzeczności bo ich to #!$%@? obchodzi. I nie dla każdego "typa" ślub czy hipoteka na 30 lat są przełomowymi decyzjami, zresztą przełomowa decyzja to słowa