Wpis z mikrobloga

dorwałem się do ogórków kiszonych u znajomej, matkobosko chrupiące, kwaśne, odpowiednio słone, bez pustych środków, opędzlowałem jej pół wiadra i jeszcze mi mało, na samą myśl ślinotoku dostałem XD

caly czas miałem tę scenkę w głowie xD:

Ogórki ale dryblasy a nie takie #!$%@? co w sklepie

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
login-jest-zajety - dorwałem się do ogórków kiszonych u znajomej, matkobosko chrupiąc...

źródło: comment_hAujqaUdSvseVxpmYkABJQS6yeSCXciw.jpg

Pobierz
  • 49
@Profil_Internetowy: "pół wiadra" człowieku. Poza tym nawet zeżreć 2 słoiki nie jest w dobrym guście, więc daruj sobie te komentarze.
Mam takiego znajomego, co wpadł na obiad i zeżarł ponad połowę klusek, które były przygotowane dla 5 osób. Wiadomo, trzeba było robić 30kg, jak prawdziwa, zaradna kobieta, żeby tucznik mógł się #!$%@?ć. Poza tym tu sprawa jest prosta - wędliny za ogóry, więc wszystko jest ok.
@Pantokrator: @Profil_Internetowy: ludzie nie spinajcie się o ogóraski kiszone :)

ja jej przywożę wino, wędliny i mięso a ja od niej zabieram jajka, kapuchę kiszoną i ogórki kiszone, nic na krzywy pysk
poza tym potrzebuję parę pism procesowych w związku z niedawną aferką więc też sobie zarobi parę złotych

pomijając nawet to co piszecie, ja jestem tak wychowany że jedzenia nigdy nie żałuję i żeby ktoś mi miał zeżreć całą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pantokrator: u mnie się pyta kto ile kartofli czy klusek chce, nikogo głodnego się nie wypuści, nawet tucznika, i się jeszcze cieszy że jedzą bo to znaczy że smakuje. A powiedz to gospodynię dupa piekła o te kluski czy Ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym tu sprawa jest prosta - wędliny za ogóry, więc wszystko jest ok.


O ja #!$%@?ę xD kisnę jak te ogóry
@Profil_Internetowy: widzisz, ale tu nie chodzi o to, że ktoś żre, tylko że żre bez opamiętania i nie myśląc o innych. Szkoda, że to do ciebie w ogóle nie dociera. Takich ludzi nieznoszę i tyle. Jak ty robisz im tonę żarcia, bo wiesz, czego się spodziewać i cieszy ci się morda - super. Ale jak ktoś wpada trochę znienacka i żre a potem narzeka, jak się przejadł - to kij mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Profil_Internetowy: o #!$%@?, typ #!$%@? się, że goście za dużo jedzą. XDDDDD Nie dziwię się, że mam tego dzbana na czarno.

Ja też lubię jak goście jedzą i zajadaja się tym co zrobię, do głowy by mi nie przyszło by komuś żałować i jeszcze pisać po internetach o jakichs "gosciach-#!$%@?". Ale cóż, nie każdy musi mieć rigcz, może takie typy też są potrzebne światu. ¯_(ツ)_/¯