Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek, to na Google Street View jest takie piękne miejsce jak Workuta, można sobie obejrzeć ʕʔ Nawet tam dotarły samochody Google, mimo iż do tego miasta nie prowadzi żadna droga.
https://www.google.com/maps/@67.4990255,64.0661656,3a,75y,61.95h,87.24t/data=!3m6!1e1!3m4!1sSqhXoc8jJnnqmpOYPJd7mQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en-GB
#rosja #ciekawostki #workuta
W.....c - Z takich ciekawostek, to na Google Street View jest takie piękne miejsce ja...

źródło: comment_GcrnXnDoqrDbc3O0FtsBMGEZgTio0HCa.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WszeborWlostowic Nie tak dawno Google Street view pokazało mi jakąś ulicę/deptak w rosyjskim mieście gdzie przez kilkanaście ujęć chodziła za nimi grupa bodajże trzech ludzi ubranych w obcisłe jaskrawe kolory od stóp do czubka głowy. Klimat jak z kosmosu. Stoją centymetry od ściany i ją bacznie obserwują, albo skradają się jak na jakimś polowaniu. Do tej pory nie wiem co to było xD


Edit: Jest, znalazłem! Nie wiem tylko dlaczego po
  • Odpowiedz
@darkelf: to znaczy, że:

Do Workuty nie prowadzi żadna droga. Komunikacje z resztą kraju zapewnia stacja kolejowa i port lotniczy. Szosa asfaltowa kończy się 800 km przed miastem. Kolejne 500 km pokonuje się drogą nieformalną, używaną przez samochody, ale nienaniesioną na mapę. Ostatnie trzysta kilometrów dojeżdża się do miasta bezdrożami, wzdłuż nasypu kolejowego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Workuta

@tyrytyty: piękne miejsce, znalazłem je:
tutaj link
  • Odpowiedz
@darkelf: ale nie ma oficjalnej drogi w ramach sieci drog, jest jakas nieoficjalna gruntowa. A miasta bez dostepu do sieci drogowej istnieja w wielu miejsach. Np: na Alasce, w Kanadzie czy wlasnie w Rosji sporo takich. W samym miescie samochody sa i drogi sa, ktore sie tam dostaly albo gruntowymi albo statkiem, samolotem, pociagiem, zaleznie od miasta...
  • Odpowiedz
@poradnia_okultystyczna: Lenim to był #!$%@?, a nie jakiś bohater. Wbrew pozorom to Hitlera można nazwać bohaterem bo co jak co ale troche zawdzięczamy nazistom tego, że dziś nie żyjemy w powszechnym komuniźmie. #!$%@?ąc od zla jakie stoi za nazistami (mord mln ludzi), ale to oni powstrzymali #!$%@?łą komune
@Pimenista
  • Odpowiedz
@Pimenista: Tylko że gdyby nie Hitler i jego III Rzesza to dziś komuna by była na calym swiecie, a tak ją powstrzymał
( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyny plus jaki można mu przyznać no i podobno malowal ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz