Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek, to na Google Street View jest takie piękne miejsce jak Workuta, można sobie obejrzeć ʕʔ Nawet tam dotarły samochody Google, mimo iż do tego miasta nie prowadzi żadna droga.
https://www.google.com/maps/@67.4990255,64.0661656,3a,75y,61.95h,87.24t/data=!3m6!1e1!3m4!1sSqhXoc8jJnnqmpOYPJd7mQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en-GB
#rosja #ciekawostki #workuta
W.....c - Z takich ciekawostek, to na Google Street View jest takie piękne miejsce ja...

źródło: comment_GcrnXnDoqrDbc3O0FtsBMGEZgTio0HCa.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
Nawet tam dotarły samochody Google


@WszeborWlostowic: Ja to niewiem jakim cudem Rosjanie się zgodzili żeby Google wjechało w te różne dziury i pokazało światu to co wstydliwe dla Rosjan. Pewnie odpowiedzialna za to osoba już nie żyje...
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: A trafiłem tam z kolegą też dawno temu xD
Miasto było kiedyś gułagiem i wydobywano tam węgiel, węgiel się skończył ale miasto zostało. Ciekawostką jest że 300km przed Workutą kończy się jakakolwiek droga i trzeba jechać bezdrożem przy nasypie kolejowym. Ogólnie bardzo "fajne" miejsce, chętnie bym tak wpadł na kilka dni, hotel wygląda na względnie przyjazny xD
  • Odpowiedz
przeglądanie rosyjskich pustkowi i innych końców świata w street view to moje nocne hobby. Dzisiaj w nocy podziwiałem granicę rosyjsko-koreańską


@tyrytyty: Ja siebie czasem zrzucałem siebie na streetview w losowe miejsce na mapie i probowałem znaleźć drogę do domu(aglomeracja śląska). Patrząc na znaki i oznaczenia przy drogach zabłądziłem tylko raz na jakiejś mazurskiej wiosce ( ͡º ͜ʖ͡º) Też polecam tą zabawe :)
  • Odpowiedz
  • 1
@WszeborWlostowic Zdjęcie idealnie obrazuje ten idealny ustrój i szczęście jakie z niego płynie. W Rosji są sami szczęśliwi ludzie a ci mniej szczęśliwi leżą 2.5m pod ziemią.
  • Odpowiedz