Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@m0rgi: Jeśli jesteś ładną laską której instagram to w 90% zdjęcia w seksownej bieliźnie a 10% w sukienkach które ekstremalnie dużo odkrywają i zgadzasz się na propozycje od obcego typa aby lecieć z nim na 4 dni do luksusowego resortu i spać w jednej willi to znaczy ze rozumiesz na czym to polega.

Znakiem rozpoznawczym jest że laska która rozumie ten układ po kilku pierwszych wiadomościach zaczyna cię nazywać honey, dear,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrodatyCiul: Czyli rozumiem że już tak podróżowałeś?
Może napisz co robisz z takimi co jednak nic nie dadzą bo nie wierzę że każda ci da za bilet i pokój.
@BrodatyCiul: Skoro jesteś przy kasie to po co te wszystkie zabawy z szukaniem dupy na insta polowaniem, umawianiem wyjazdu, skoro mógłbyś po prostu skoczyć na jakieś divy? Jedziesz gdzieś w fajne miejsce. Zamawiasz hotel i na miejscu wystarczy pierwszego lepszego taksówkarza zapytać gdzie tu można się zabawić i prawie każdy zna jakieś miejsca. Ewentualnie jakiś rekonesans w internecie można zrobić. A po wszystkim się ładnie żegnacie i jesteś wolny. Możesz iść
@jabolsy: Więc to tak.

Jeśli chodzi o selekcję to wybieram dziewczyny ,,normalnie" dla mnie niedostępne, z innej ligi. Takie które by nie poszły ze mną na kawę z Tindera, a jeśli by poszły to nie byłoby szansy ich zaliczyć. Takie z którymi związek długoterminowy byłby za drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielokrotnie robiłem tak jak mówisz czyli podróżowałem gdzieś i umawiałem się z Tindera, był czas rok