Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie uważam siebie za żadnego przegrywa, nie jestem jakiś brzydki, ani też #!$%@?. Jednak przez wybory życiowe zawsze miałem bardzo mało kontaktów z dziewczynami, tzn. technikum informatyczne, brak imprez (nie lubię), nawet na żadnej 18 nigdy nie byłem XD

Martwi mnie to, że mam już 21lat i nadal nawet za rękę żadnej nie trzymałem, jedyne z czego się cieszę to, że niedawno udało mi się znaleźć pierwszą poważną pracę z ogromnymi perspektywami na rozwój, jednak brakuje mi w życiu kogoś bliskiego. Przeraża mnie też to, że z każdym kolejnym dniem będzie tylko gorzej bo jestem coraz starszy i nadal brak mi jakiegokolwiek doświadczenia z płcią przeciwną gdzie inni w moim wieku są już zaręczeni albo nawet po ślubie. Nie zrozumcie mnie źle, nie mam żadnego parcia na zaręczyny czy też ślub to było tylko do porównania, ja po prostu chciałbym w końcu zacząć mieć jakieś bliższe kontakty z płcią przeciwną.

Już sam nie wiem gdzie próbować szczęścia. Jak się domyślacie tindera i badoo próbowałem, domyślacie się też pewnie z jakim skutkiem. Myślałem żeby może spróbować tych szybkich randek, jednak do tego potrzebny jest skill w rozmawianiu z dziewczynami albo może jakieś poważniejsze portale typu sympatia albo coś.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie uważam siebie za żadnego przegr...

źródło: comment_VTgc6ZGegEeRu4kEcw5fhuOYpZCwI6VE.jpg

Pobierz
  • 5
xyz: Nie słuchaj za bardzo ludzi tutaj. Znam co najmniej dwie dziewczyny, które mają prawie 22 lata, obie są śliczne, a jedna jak z obrazka i też nigdy nie miały żadnego chłopaka i tez nikogo nie trzymały za rękę. Obie są inteligentne, ogarnięte i nie zmanierowane. Normalne skromne dziewczyny. Oczywiście że ludzie napiszą tu że to nie możliwe i że albo są brzydkie ( i normalne) albo nienormalne (jeśli są ponadprzeciętnie