Wpis z mikrobloga

Heja Mirki tu n00bek z pytaniem.

Ostatnio wszystkie możliwe gry mi się znudziły, ostatnio przypomniało mi się, że CSa mam na Steamie.
Jak się w to #!$%@? gra? XD Ta gra jest albo dla jakichś robotów z korei albo ja mam dauna. Silver II mi jakiś wbiło, nawet nie wiem czy to wysoko czy nie, kiedyś tam z 5 lat temu wbiłem golda jakiegoś biegając i strzelając od tak.
Tylko co tu się wgl dzieje? Ja mam wrażenie, że 90% tej gry ludzie strzelają wszędzie tylko nie tam gdzie enemy, a i tak zbłąkana kula walnie w heada. Tymczasem ja waląc z 4 metrów w łeb z pistoletu nie trafiam nic XD Ludzie strzelają w nogi i trafiają w głowę, co to #!$%@? za system celowania jest? Ja wiem, że odrzut, wzorki i gówna, ale nie róbmy sobie jaj XD
Nie wspomnę, że połowa gry polega na #!$%@? skradaniu się i ukrywaniu, żeby #!$%@?ć komuś zza winkla jak nie widzi.
A i nie wspomnę o tych #!$%@? snajperkach. Jedna nie robi absolutnie nic, a druga zabije Cię jak siedzisz w czołgu w schronie przeciwatomowym 100 metrów pod ziemią XDDDD I wszystkie dzieciaczki chcą tym grać po czym nawet nie celują tylko walą flicki. Równie dobrze mogliby grać bez scope'a. XD

Po po paru godzinach gry mam ochotę ciepnąć grę w kąt, bo normalnie z jednej strony nudne i nużące, a z drugiej #!$%@?, że tyle ludzi w to gra i jakoś im idzie zabawa.

Moja prośba jest taka, albo dajcie rady jak czerpać radochę z tej gry, albo polećcie jakiegoś FPS'a gdzie człowiek trochę pobiega i postrzela, a nie będzie się bawił w taki festiwal #!$%@? XD

Mam BFa 3 (nie wiem, czy to jeszcze żyje wgl), CoDa MW3, Overwatcha (ale ostatnio rzuciłem, bo te bariery też już znudziły na maksa). Hajsu brak, ale może jest coś F2P, byleby poszło na lapku z 860m.
#csgo #gry #overwatch #battlefield #callofduty
  • 15
@ruda_stuleja: S2 to prawie najniższa ranga w grze, więc chyba po prostu się nie nadajesz xD

połowa gry polega na #!$%@? skradaniu się i ukrywaniu, żeby #!$%@?ć komuś zza winkla jak nie widzi.


No ziomek, jak wlaczasz jakiegoś RPG to też narzekasz że chodzić trzeba dużo, itemy zbierać, ciągle coś chcą od ciebie? XD

Rada - graj na wyjebce i się nie spinaj, a jak nie sprawia Ci to frajdy i
@Matthei: Domyśliłem, że jedna z niższych, bo zazwyczaj nie chce mi się siedzieć na dupie i czekać aż ktoś podejdzie tylko sam biegam i szukam killa. Raz zrobie sam trzech enemy, a 2 razy #!$%@? się od razu, bo ktoś siedzi skampiony, ale i tak zazwyczaj górna część tabeli.

Z RPG to chyba złe porównanie. Za gimby jak się miało czas to w takim WoWie wbiłem 5-6 max leveli grając PvE
@ruda_stuleja: jeśli grasz zupełnie inaczej niż się powinno, a nie masz na tyle skilla żeby 9/10 razy wyszło ci wyjście na Hedy, no to nic nie zrobisz.

Z RPG chodziło mi o to, że odpalasz grę o konkretnej specyfice a później narzekasz że ona dokładnie taka jest xD

Jak wyżej, graj w coda, ov albo coś innego, bo ewidentnie Cs to nie twój klimat
@kexus512: Trochę kek z tym najlepszym FPSem. Nic się tu nie dzieje. Skradasz się 3/4 gry a samego strzelania masz tyle co nic. Z resztą nie kumam systemu strzelania w tej grze. Dwie pierwsze kule są tam gdzie celownik potem zjeżdżasz myszą w dół licząc że coś tam trafi i uczysz się specjalnie wzorków XD. Z resztą z tymi pierwszymi dwoma strzałami to też różnie. Ja nie wiem jak to działa,
@mojemacki: No właśnie próbuje wrócić i zauważyłem, że znerfili, chociaż dalej double barrier potrafi trzymać choke 3/4 gry. A widzę, że same gry też skrócone to mniej podejść jest. Czasy kolejek na dps tylko zostały tak samo długie XD. Pogrywam sobie Ashką to innego wyjścia jak iść zza pleców nie ma, ale przynajmniej tu się coś dzieje :D
@ruda_stuleja: no co potrenuj, poćwicz. Może będziesz lepszy. CS to akurat taka gra, że jeśli jej nie poświęcisz trochę czasu to nie zauważysz jaka jest fajna. Właśnie największą przyjemnością jest powolne uczenie się o co w niej chodzi i wchodzenie na wyższy poziom swoich umiejętności. A z Twojego opisu wynika, ze no nie do końca wiesz jak grać, po co grać etc. Jedyny minus to community i na 1 normalny mecz