Wpis z mikrobloga

Witam, szukam auta dla 3 osobowej rodziny, posiadam 40tys. zl na samochod. Myslalem nad biedniejszymi wersjami bmw x1 e84, mazda 3 lub 6 III, peugeotem 508 po lifcie, czy moze powinienem szukac czegos tanszego, a reszte pieniedzy zostawic na ewentualne naprawy? W takiej sytuacji bym sie zastanawial nad alfa romeo 159 i bmw e90. Co byscie zrobili w mojej sytuacji? Moze byscie polecili jakis samochod? Nie koniecznie z tych co wypisalem. Dzieki ;)

#motoryzacja
#alfaromeo
#peugeot
#bmw
  • 33
skoda octavia III. bardzo fajne auto, przestrone i dość dobrze zrobione na markę, którą postrzega się przez pryzmat budżetowej.
@szym0n: jeździłem octavią 3 przez chwile służbowo i mając 195cm wzrostu to auto było dla mnie katorgą, jakiś #!$%@? debil lusterko wsteczne dał na wysokości lini wzroku i za każdym razem żeby zobaczyć coś po prawej stronie musiałem się schylać. Jedyny plus to silnik dizla, fajnie ciągnął, fotele kubełkowe to #!$%@? z patatajnią wbijały mi się w plecy(jestem dość szeroki), robiąc tym autem trasę 300km przerwa i powrót czułem się jakbym
@geggasiega1 powinno.. jednak praktyka mówi że czasem potrafią tam pracować gamonie ktore nie widzą spawu przez pół podwozia i ewidentnego ulepa, dadzą papier ze jest gitówa, wyjdzie że jest skladak i powiedzą przepraszamy i co nam zrobisz. Napewno warto jest gdzieś bryke zobaczyć na podnosniku i dobrze przejrzeć cale nadwozie o mierniku do lakieru nie wspomnę. Jesli tego nie potrafisz to moze znasz kogoś kto sie zna i ci pomoże, są teraz