Wpis z mikrobloga

Witam, szukam auta dla 3 osobowej rodziny, posiadam 40tys. zl na samochod. Myslalem nad biedniejszymi wersjami bmw x1 e84, mazda 3 lub 6 III, peugeotem 508 po lifcie, czy moze powinienem szukac czegos tanszego, a reszte pieniedzy zostawic na ewentualne naprawy? W takiej sytuacji bym sie zastanawial nad alfa romeo 159 i bmw e90. Co byscie zrobili w mojej sytuacji? Moze byscie polecili jakis samochod? Nie koniecznie z tych co wypisalem. Dzieki ;)

#motoryzacja
#alfaromeo
#peugeot
#bmw
  • 33
@TrionicSe7en: wow, nie wiedzialem, ze takie firmy istnieja, sprawdzilem i sa ;) nawet bym nie musial sie ruszac z domu, a auto by bylo sprawdzone, co prawda za kompleksowe sprawdzenie biora okolo 500zl, ale mozna sporo zaoszczedzic na paliwie. dzieki ;)))))
@geggasiega1 spoczko, tak to kosztuje ale jak masz jechac 300km w jedną stronę to myślę że jak lubisz youtuba to polecam ci "motodziennik" Jacka Balkana.. luźna formuła progrmu motoryzacyjnego oraz właśnie często Jacek pokazuje jak sprawdza auta przed zakupem bo oprócz tego ze jest dziennikarzem motoryzacyjnym od kilku lat sprawdza samochody na zlecenie potencjalnego kupca a facet się zna na fachu i szpachle i kit czuje z daleka.
@geggasiega1: ale zanim gosciowi cos zaplacisz to popros o 'portfolio' jakiegos sprzedanego pojazdu. zobacz czy to jest na #!$%@? czy rzeczywiscie lata z miernikiem i robi zdjecia
taki przeglada sprzedazowy to z godzinke powinien zajac - jezeli jest wykonany porzadnie
@geggasiega1: tez na początku sie nie moglem przekonac do skody, ale w koncu z rozsadku wybralismy to auto jako rodzinne. Jesli chodzi o cena jakość to nie bylo konkurencji. Teraz po 3 latach uważam ze to świetne auto ze świetnym silnikiem (1.4tsi 150km). Przez 3 lata nic sie nie zepsuło, tylko przeglądy i wymiany oleju. Jedyne co by mogło być lepsze to prowadzenie w zakrętach, wczesniej mialem alfe i ta sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@geggasiega1: @geggasiega1: nie polecam w ogóle 159. Sam miałem i to jest dramat. Ani fajnego wyposażenia, wygląd całkiem fajny, prowadzenie nieszczególne i awaryjna jak cholera. Jedna rzecz zrobiłem druga wyskoczyła. Wpakowalem w nią prawie 10k i dalej robiła jaja i jeszcze olej gdzieś zaczęła puszczać. Kupiłem Renault Lagune 3 2.0t zrobiłem dopiero 10tys w ciągu ostatnich 4 miesięcy i jestem mega zadowolony z tego auta. Kombi ma mały (sedan już