Wpis z mikrobloga

@czerpa: ok, gość #!$%@? stanął, ale akurat pod koroną jest od #!$%@? miejsca, parking piętrowy, naziemny, Castorama i jeszcze na upartego można stanąć przy ch młyn tam gdzie tk Maxx. Na pewno gość nikomu nie zabrał ostatniego miejsca.
Auto mam niedrogie, bo za 20k, ale o samochody dbam jak #!$%@?. Moim rozwiązaniem jest parkowanie dalej od wejścia, polecam ten stan. A jak nie ma jak, bo i tak nie ma wolnych miejsc, to staje na miejscu normalnym i mam nadzieję że nic się nie stanie, a nie parkuje jak skończony kretyn.


@tomaszq: raczej w galeriach handlowych w ogóle nie było gdzie stanąć a ludzie o miejsca parkingowe się bili...
inni mojej już nie muszą?


@aarahon: To nie ma znaczenia bo i tak jest to nieuniknione. Ponieważ:

Poruszając się kilkutonową masą blachy, jednocześnie będącą niezwykle delikatną i podatną na uszkodzenia, pozostającą w niezwykle bliskiej interakcji z ogromna ilością wszelkiej maści innych obiektów, nie można zakładać, że stale pozostanie jak nowa. Dlatego, moim skromnym zdaniem, lepiej kupić auto na które cie stać a rozumiem przez to takie, którego lekka degradacja nie szarpie
@bigos555: dlatego się tam nie wybieram.

Dlatego się tam nie wybieram to po pierwsze, po drugie wątpię by w innych, cywilizowanych krajach obijali sobie auta. Ty to byś machnął nawet ręką jakby Ci mechanik nalał do silnika emulsji ściernej zamiast oleju, przecież i tak się zużywa...
po drugie wątpię by w innych, cywilizowanych krajach obijali sobie auta

Naprawdę nie jedź bo przeżyjesz silny szok kulturowy.

Ty to byś machnął nawet ręką jakby Ci mechanik nalał do silnika emulsji ściernej zamiast oleju,


@aarahon: Skończ już #!$%@? #!$%@?ć i nie rób z siebie debila.
@aarahon
Wiele razy w innych krajach byłem świadkiem stłuczek i obtarć, gdzie poszkodowany popatrzył, machnął ręką i odjechał. I to były te kraje o "wyższej kulturze drogowej" jak to się mówi.
Dodatkowo, na ulicznym parkingu ciężko znaleźć auto, które nie miałoby żadnego przerysowania lub wgniecenia, a nie były to 20 letnie Audi po Niemcu tylko kilku miesięczne/letnie auta z salonu.
Ludziom to po prostu zwisa, tylko nie w PL.
@czerpa: Pomyślałeś że ktoś przed tym gościem #!$%@? stanął?


@dizzydom: #!$%@? kiedy ludzie się nauczą, że jak ktoś stanął jak debil to nie staje się też jak debil obok tylko szuka się normalnego miejsca? Potem stoi tak po 6-7 samochodów obok siebie, każdy #!$%@? poza liniami "bo ten obok źle stał" i z 10 miejsc parkingowych robi się 6.