Wpis z mikrobloga

@Zimnok: Z całym szacunkiem ale mam #!$%@? poblokowany youtube w #!$%@?, wykupiłem premium by nie oglądać takich dzbanów jak ten powyżej. Potrafię znieść komentarze, że jestem idiotą, że płace za takie rzeczy, ale po to płace by się bronić przed idiotyzmem reklam, idiotów, clickbaitowych ikonek. Na litość boską nie krzywdźmy się na tym tagu podobnymi idiotami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@kraktcz: no właśnie to mnie irytuje że zabiera się za temat kiedy sam on słabo ogarnia i nie umie ani wymawiac odpowiednio, jeszcze w filmiku było że "oo te różnią się kodem produkcyjnym, czyżby to znaczylo że jest to inna seria produkcyjna??" xD. Tak jakby coś zaczynał ogarniać sprawe z batch code ale jednak nie bardzo.
Takze skoro sam nie ogarnia tego to nawet nie będzie w stanie wytłumaczyć w rzeczowy
Nie rozumiem czemu się tak czepiacie gościa. Może i nie jest merytorycznie przygotowany do tematu, ale czepiać się jego twarzy, lub tego, że jest atencyjny to brak rzeczowych argumentów i działanie według własnych emocji. To tak, jak ja bym mógłbym teraz wjechać z tematem, co się odzywacie, jeśli piszecie bez polskich znaków, lub co gorsza czyjeś zdjęcie profilowe mi nie odpowiada.