Wpis z mikrobloga

@Zimnok: jestem ciekaw czy kupil takie same batche lub zbliżone, bo jak nie, to test wtedy o kant dupy rozbić. No i czy będzie używał słowa "perfuma" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jezu, myslalem że od wcześniejszego materiału nauczył się wymawiac słowo perfumy.
A juz od 1:15 pada określenie "perfuma" xD
  • Odpowiedz
@Zimnok: Z całym szacunkiem ale mam #!$%@? poblokowany youtube w #!$%@?, wykupiłem premium by nie oglądać takich dzbanów jak ten powyżej. Potrafię znieść komentarze, że jestem idiotą, że płace za takie rzeczy, ale po to płace by się bronić przed idiotyzmem reklam, idiotów, clickbaitowych ikonek. Na litość boską nie krzywdźmy się na tym tagu podobnymi idiotami.
  • Odpowiedz
@Zimnok: kolejny filmik w którym sugeruje, że notino sprzedaje podróbki a później na tagu co godzinę pojawiają się pytania czy notino legit.
dodatkowo nie potrafi odmieniać słowa perfumy. #!$%@?ć maczetami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@kraktcz: no właśnie to mnie irytuje że zabiera się za temat kiedy sam on słabo ogarnia i nie umie ani wymawiac odpowiednio, jeszcze w filmiku było że "oo te różnią się kodem produkcyjnym, czyżby to znaczylo że jest to inna seria produkcyjna??" xD. Tak jakby coś zaczynał ogarniać sprawe z batch code ale jednak nie bardzo.
Takze skoro sam nie ogarnia tego to nawet nie będzie w stanie wytłumaczyć w
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: widocznie cygański penis mieszający perfumy w glinianym dzbanie na zapleczu nadaje niepowtarzalny vibe, którego producent nie potrafi wytworzyć i się nie czepiają, bo produkt tylko zyskał na jakości, a hajs się zgadza, to się nie czepiają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zimnok: Ale tak na dobrą sprawę, to niech sobie te wszystkie dzbany tak myślą. Gdyby nagle do wszystkich potencjalnych nabywców perfum dotarła wiadomość, że perfumerie internetowe są legit, to ceny w nich by raczej nie spadły. Niech sobie kupują te 1000% legit z daglasów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak się człowiek myje codziennie to nie ma większego znaczenia trwałość tej "perfumy".


@Rogi_: Szczegolnie gdy wychodzi nowa reformulacja czegos za 1500zl/100ml i trzyma sie na skorze 2h XD
  • Odpowiedz
Niezłe te podróby, nawet w bazach marek podmieniają numery seryjne, żeby przy sprawdzaniu dostać potwierdzenie oryginalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Nie rozumiem czemu się tak czepiacie gościa. Może i nie jest merytorycznie przygotowany do tematu, ale czepiać się jego twarzy, lub tego, że jest atencyjny to brak rzeczowych argumentów i działanie według własnych emocji. To tak, jak ja bym mógłbym teraz wjechać z tematem, co się odzywacie, jeśli piszecie bez polskich znaków, lub co gorsza czyjeś zdjęcie profilowe mi nie odpowiada.
  • Odpowiedz