Wpis z mikrobloga

boje się ze jak podbije do dziewczyny z mojej szkoły która mi się osoba i mnie odrzuci to będzie mnie widywała codziennie w szkole i będzie sie na mnie może patrzyła z pogarda ze odrzuciła frustrata i może powie koleżankom ze podbijalem i ze jestem spermiarzem i będę spalony wśród dziewczyn i wśród kolegów z klasy jak się dowiedzą
lo połączone z tech bazą

#przegryw #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #chadowezycie #normictwo #chad #normictwo #wygryw #zwiazki #niebieskiepaski #normik #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#samotnosc #wyznanie #randkujzwykopem #problemy #zycie #plodnajulka #dynamicznyoskarek
  • 22
@karatekid18: Dlatego właśnie w szkole są jako tako szanse. Większość kolesi jest bardzo wystraszona wyrywać i ten który w końcu się odważy ma dużą szansę wyrwać dzięki temu ładną laskę. Później w starszym wieku ta sytuacja się zmieni.
@karatekid18: odwołując się do twojego Nicku, powiedz ze byłeś szkolony przez Jackie Chana. Tak serio lepiej wcześniej dosiądź się na przerwie, i pogadaj o czymś abyś wgl wiedział czy macie podobny charakter. Zaprosisz ja na kawę, a potem się okaze ze nie zamienicie wgl slowa xD