Wpis z mikrobloga

Która dziewczyna szybciej odrzuci zaloty podryw chłopaka ?

1.gruba czy chuda ?
2.brzydka czy ładna ?
3.przeciętna czy brzydka czy ładna ?

bo nie wiem czy podbijać i jakie są szanse na odrzucenie mnie przez szara myszka bez koleżanek przy kości nie jakiś wieloryb i nie jakiś wieszak z wyglądu przeciętna nie ładna i nie brzydka średnia

ja jak coś z wyglądu nie jestem przegryw ani chad coś pomiędzy między młotem a kowadłem i wacham się do niej podjeść i zagadać

moim zdaniem te chude i ładne są wybredniejszym od tych grubych i brzydkich lub przeciętnych bo
wiadomo ze są gorsze i ciężko im znaleźć chłopaka wiem z oświadczenia u tych brzydszych przeciętnych miałem bardzo duże szanse same tez interesowały się mna a te ładne nie interesowały się tylko szukały orbitera

#przegryw #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #chadowezycie #normictwo #chad #normictwo #wygryw #zwiazki #niebieskiepaski #normik #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#samotnosc #wyznanie #randkujzwykopem #problemy #zycie #plodnajulka #dynamicznyoskarek #podrywajzwykopem
  • 6
@karatekid18: U tych brzydszych teoretycznie łatwiej (mają mniejsze branie więc mniejsza konkurencja). Problem w tym że tych które samemu uważasz za brzydkie siłą rzeczy nie będziesz tak cenił, ani nie będą cię tak pociągać, a to utrudni wyrwanie ich. Z ładną nie trza udawać, to samo przychodzi, i się wszystko chce. Po prostu nawet pajacowanie bywa przyjemne.
@Solstafir: z opini kumpli jest brzydka średnia nie podoba im się bo pytałem się o opinie , a mi się podoba i pociąga mnie mimo ze nie jest miss, wiec wydaje mi się ze u takiej miałbym duże szanse niż u takiej modeleczki bo maja mniejsze wymagania bo maja mniej atencji i z obserwacji wynika ze szara myszka bez koleżanek , sam jestem przeciętny wiec podbijam to dziewczyn tez przeciętnych nie