Wpis z mikrobloga

@Left_Hand_Path oczywiście sam fakt, że ktoś ma jeszcze gorzej nie oznacza, że inna osoba nie wie, jak ciężkie może być życie. Ale akurat w przypadku większości wpisow na tagu przegryw ci ludzie nie mają nawet jak inaczej spojrzeć na własne życie z innej perspektywy bo im się zwyczajnie nie chce i żadnym usprawiedliwieniem nie jest płacz nad (polackim ryjem) czy odrzuceniem przez laski to są tak płytkie argumenty ze można pokusić się
@Olga_Lengyel: Normictwo ma w tym swój udział bo najłatwiej krytykuje się takie osoby (pomijam czy to troll czy nie). Są tutaj ludzie o zepsutej psychice i złej przeszłości które postują bo nie mają do kogo odezwać gęby. I są jeszcze opieprzane za swoje podejście. Widać mało kto zaatanawia się skąd się wzięło. Akurat polacki ryj to dobry powód do płaczu, ponieważ każdy z nas chce byc atrakcyjny a taka morda to
@Left_Hand_Path jak mam dyskutować z kimś kto używa już na samym wstępie slangu z wiadomego tagu. Wiadomo że odrzucisz każdy mój argument a na koniec wielce prawdopodobne że nazwiesz mnie (p0lką) bez urazy w rozmowach jesteście przezroczysci.
@Left_Hand_Path chodzi o to że szanuje swój czas i nie zasmiecam sobie pamięci w głowie. Toksyczni ludzie zazwyczaj zabierają energię mniej lub więcej ale zabierają. Zawsze jak wchodzę w taką dyskusję to bardzo szybko tego żałuje