Wpis z mikrobloga

Już niedługo. Z jednej strony się ciesze, bo pewnie zgłosi się więcej osób do ułożenia diet i treningów, z drugiej smutno, że wiele osób prawdopodobnie nie wyślę pierwszego raportu po otrzymaniu rozpisek. Każdy z siedzących na tagu wie, że zmiany wymagają czasu. Jeśli ktoś siedział 5 lat na kanapie, to w jeden miesiąc nie będzie znakomitej formy, no ale wiadomo social media trochę wyprały mózg i zmieniły oczekiwania. Po prostu mi nawet największą satysfakcję dają osoby, z którymi współpracuje bardzo długo - wtedy nie tylko są efekty, ale zupełnie inna relacja. Człowiek mnie się spala. Ogólnie nadal się łapię czasem na tym, ze bardziej chcę niż klient.

Aby to nie był za bardzo ciężki kilka ciekawostek i sytuacji z ostatniego czasu

- Otrzymałem o 1 w nocy w niedzielę telefon od klienta. Powiedział, że stoi w sklepie i nie wie, który serek wiejski ma wybrać
- 10 minut później po powyższej sytuacji dostałem telefon od innego klienta, że w kupie widzi kukurydzę i czy ma się niepokoić
- Pewny podopieczny zgłosił się z problemami zdrowotnymi - ciśnienie etc. Ukrywał przede mną branie testosteronu. Okazało się, że chciał regulować estro na ślepo bez badań tamoxifenem (xD), dodatkowo myslał, ze wystarczy na estro zjeść jedną tabletkę czegoś i do końca cyklu wszystko będzie ok/estro zbite
- Jeden z klientów nie przesyłał filmów, w końcu to zrobił po czasie, okazało się, że np. robi RDL zamiast martwego ciągu i dla niego to samo
- Miałem przypadek osoby z hipocholesterolemią cholesterol na poziomie 60-85; LDL 10-15, HDL 50-60, Trójglicerydy 15-35. Zagadka nadal nie rozwiązana, ale dla mnie kwestia genetyczna (niestety badania są dość drogie w tym kierunku). Sprawa nie jest dietozależna
- Inny klient pije 4 piwa dziennie, których nie wlicza do bilansu, więc je wpisałem na stałe w rozpiskę dietetyczną

Kto się tym zajmuje to w cyrku się nie śmieje


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #dieta #dietetyka #fullborsukworkout
Kasahara - Już niedługo. Z jednej strony się ciesze, bo pewnie zgłosi się więcej osób...

źródło: comment_ml1JIfKpj5Sb1nR0fDkI0kRDPT6lm0uX.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasahara: powiedz mi, bo w końcu chce ogarnąć dupę z jedzeniem, na ile rozpisujesz dietę?
No i pytanie czy są to elastyczne diety? Rzadko mogę zjeść posiłki regularnie.
Czasem na przykład sniadanie o czwartej rano, a czasem o 10. Tak samo środkowy posiłek, czasem o 16, a czasem o 20.
  • Odpowiedz
@Kasahara: k---a co te sterydy robią z ludźmi, ja rozumiem wiele spraw, rozumiem że nerwy po sterydach, małe jaja, bicie żon... Ale przestać grać w lola??? Jak tak można, wytlumaczcie mi bo tego nie rozumiem (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: Bez owijania w bawelne :D Jak ktos wyglada jak OskarekxD ten fan Legi z wykopu xD no po bebnie kojarzysz xD to by wygladac bez brania zadnych testosteronow a stosowac tylko diete i ewentualnie bialko w proszku to bardziej miesiace, lata czy niemozliwe na czysto :D?
Pytam z ciekawosci bo sam rok temu walczylem z 3 miesiace postep byl mizerny to zrezygnowalem. Wydaje mi sie ze to lat trzeba
Niebadzlosiem - @Kasahara: Bez owijania w bawelne :D Jak ktos wyglada jak OskarekxD t...

źródło: comment_gsprwDVOUo0nucnrnzHF5RKobNAQeYYq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: zależy od genetyki u mnie powyższa forma zajęła 3 lata przykładania się. Jak ktoś ma lepszą genetykę to sylwetkę Brada Pita z Twojego zdjęcia może mieć nawet po roku i to bez wielkiego spinania się. Zależy dużo od punktu startowego również. Ale na pewno do takiej sylwetki można dojsć bez sterydów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: A majac w dupie swoje zdrowie tylko walac wszystkie sterydy, bialka, zastrzyki i co tam jest jak bardzo szlo by to przyspieszyc i jak bardzo zle sie to moze skonczyc :D?
Teoretycznie bo w syf sie bawic nie zamierzam
  • Odpowiedz