Wpis z mikrobloga

Wczoraj dostałem paczkę od @SanFable i to, ile sprawiła mi radości, to głowa mała. (ʘʘ)

Zachował się jak prawdziwy inżynier - podzielił mój opis na elementy i zajął się każdym po kolei. :D
W związku z tym, dostałem:
- piwo, które wyglada bardzo zacnie, a w dodatku okraszone w liście historią, przy której mocno prychłem. xD
- kawa czekoladowa - czy istnieje lepsze połączenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- słodycze na masę, bo nigdy nie jest za późno na masę.
- z rzeczy, które skradły moje serducho - dostałem moje zwierzaki, wydrukowane w 3D. Jestem totalnie zachwycony, jak o nich przeczytałem w liście to od razu rzuciłem się do szukania. ()
- paprykarz, żebym poznał kierunek nadawcy. I w sumie, to gdy o nim przeczytałem, zrobiłem się głodny. xD

Jedyny minus tej paczki, to ostatni element, i tu zawiodłem się strasznie. Otóż Cumpel wysłał mi Arduino Nano z jakimiś bazowymi elementami. Wczoraj zmarnowałem już 2h na zabawę z nim, a pewnie niedługo bede musiał wydać kasę na dodatkowe elementy, których zakupy czekają na mnie od kilku ładnych lat. Dzięki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Panie @SanFable - jeszcze raz baaardzo serdecznie Ci dziękuje! ʕʔ Ty już dobrze wiesz, jak bardzo czekałem na Twoją przesyłkę i jak poprawiła mi wczoraj humor. :)

Poproszę o dużo plusików dla tego Pana!

Wesołych Świąt Mirabelki i Mirkowie! :)
#wykopaka
źródło: comment_G0I2T1y0VX5cX4LsW45a055xvSx07wU1.jpg
  • 19
@wrog_najwiekszy: wydrukowałem na swojej drukarce 3d, model tutaj https://www.thingiverse.com/thing:3576952

Nie drukuję komercyjnie, ponieważ wtedy wymagam od siebie jeszcze wyższej jakości niż normalnie i czasowo/dojazd/stres bo deadline, nie kalkuluje mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla tych zwierzaczków umyłem stół od drukarki od baaardzo dawna, dlatego taki piękny połysk wyszedł na moich fotkach wyżej ;)
Normalnie tego nie robię bo jestem zbyt leniwy ( ͡° ͜ʖ