Wpis z mikrobloga

Hejka,

lista jest skończona, jednakże zostały mi jeszcze opisy oraz pododawanie linków.
Proszę o trochę cierpliwości, bo serio jest to męcząca i bardzo czasochłonna praca.
Postaram się skończyć ją i wrzucić do poradnika do środy włącznie.
Mam nadzieję, że jeszcze zdoła pomóc tym, którzy kupują prezenty pod choinę na ostatnią chwilę:)
I'm out, moje oczy mają dość już.

#perfumy
dradziak - Hejka,

lista jest skończona, jednakże zostały mi jeszcze opisy oraz pod...

źródło: comment_8R6OPlyZ4EAoSHxcobl2GvcHVWIUETxa.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@dradziak: 90% perfum dla kobiet - wiosna/lato na dzień. 90% perfum dla mężczyzn - jesień/zima na wieczór. (°° Dlaczego tak to się rozkłada? Szukam czegoś co pasuje na jesien na dzień i w cholere ciężko znaleźć.
  • Odpowiedz
@Quimeen: faktycznie, ciezko jest znalezc kompozycje jesienno-zimowa na dzien. Moze Guerlain Vetiver, Lalique Equus, Rasasi Fattan, Bentley Absolute - niby wieczorowy, ale na dzien pasuje, Rasasi AWD.
To jest podzial umowny dzien/wieczor.
  • Odpowiedz
@Kexu: Jasne, że umowny, ale jednak te "na noc" są cięższe, bardziej przytłaczające, średnio nadają się jesienią i zimą do biura czy na uczelnie.
  • Odpowiedz
@Quimeen: zalezy od parametrow itd. Niby Loewe 7 jest wieczorowy, a ja psikam sie na dzien i to calkiem dobrze dziala. Ogolnie masz racje, wieczorowe kompozycje sa barsziej slodkie, ciezsze, wieksza moc razenia.
Moze Korloff no ordinary man by Ci podeszlo do biura? Nie znam, ale patrzac na sklad wyglada dobrze.
  • Odpowiedz
@Quimeen: Bo chłop to ma pachnieć potem i dezodorantem adidasa przez cały dzień, dopiero pod wieczór jak idzie polować na loszki to się umyje i użyje perfum, stąd taka dysproporcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według mnie wszystko jest na dzień i nic nie jest, kwestia "dozowania".

@dradziak: Dobra robota, szanuję w opór!
  • Odpowiedz