Wpis z mikrobloga

@KomentarzZbedny: nie ma xD chyba że jakieś ćwiczonka na Rotatory itd. Ale Wznosy bokiem dobrze robione jeszcze nigdy mi nic nie zrobiły w sumie. A bark w mniejszy czy większy sposób potrafiłem rozwalić na dosłownie każdym ćwiczeniu nawet przysiądzie
@Zelber: @stefan8800: ok przebijcie to
podciąganie się na drążku przy użyciu V-bara (wąski uchwyt do wiosłowania) który jest samoróbką (jak 90% siłowni) i był krzywo zespawany przez co podciągałem się krzywo xD już miałem iść z tym barkiem do fizjo ale się zorientowałem, że to przez to
@kRpt: wrzuciłem cały stack na trica i mocno ciałem zapierałem i dosłownie przy kazdym repsie czułem takie naprężenia w uj w barkach bolesne xD od tamtej pory nie robię trica na wyciągu na tym sznurze takim bo wtedy się odzywa ten bark. O dziwo jak robię na sztywnym uchwycie to nie boli, tylko jak robie trzymając za takie linki
@stefan8800: kurrr ja nie robiłem dłuższy czas dipów, w tamtym tyg wrzuciłem do planu i #!$%@?, stabilizacja kuleje, barki do przodu mi wywala i po #!$%@? to robie. Za 2-3 tyg dam znowu skullcrushery i gitara xd