Wpis z mikrobloga

Rok temu przestałem brać pierdyliard supli, multiwitamin, magnez, d3, omegelul3, witamine c, beta alanine, białka, kazeiny, msm bcaa, usb, pkp, ksw itds. . Przestałem wydawać na to grube cebuliony raz na 2 miechy i biorę teraz tylko kreatyne za 2 dychy z kejefdi o smaku pomarańczowym poletzam. Tak czy siak nie czuję żadnej różnicy i zmiany na minus po odstawieniu pozostałych supli. Nadal progresuje w uj siłowo do przodu najszybciej w moim życiu. Mogę gdzieś to zgłosić? Bo chyba #oszukujo i niepotrzebnie wydawałem tyle hajsu przez te lata. Jestem niemiło zaskoczony, czemu nikt mi nie powiedział wcześniej ;/ Przecież na kanałach fitness jak ci naturale wszyscy pokazują swoje szafy to są wyrąba@ne całe w suplach więc myślałem ze działają

#mikrokoksy #silownia #dieta #suplementy
stefan8800 - Rok temu przestałem brać pierdyliard supli, multiwitamin, magnez, d3, om...

źródło: comment_umzKlD9y07PK3hlDiFV54f7NM8HwW8ta.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@stefan8800:

Przecież na kanałach fitness jak ci naturale wszyscy pokazują swoje szafy to są wyrąba@ne całe w suplach więc myślałem ze działają

No przecież działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@stefan8800: xD ja po za kretką kupuje białeko smakowe do owsianych dla smaku wyłącznie. Nawet nie wliczam tego białka :P + geranium/kofa/yoha. Z witaminami dałem sobie spokój bo nie widze różnicy.
  • Odpowiedz
@stefan8800: z ta roznica, ze ty jestes naturalem i nie tyrasz sie do skrajnosci, raczej ciezko mi sobie wyobrazic treningi na insie bez carbo, eaa, wpc, kreatyny, czy wycinac sie na dnp bez nac, wit c, multiwitamin, potasu i magnezu, a w tym "fit" swiecie leca bomby nawet u osob co w zyciu bys ich nie posadzil o chocby kreatyne, a druga sprawa to sponsorzy wymagaja pokazania miliony suplementow za
  • Odpowiedz
@stefan8800:

Ja czułem róznice na końcu redukcji taką naprawdę 10-15 %. Naprawdę te 10 ziołek coś tam dawało, ale ja waliłem końskie dawki wszystkiego, bo mialem za darmo. Poza końcówkami redukcji faktycznie różnicy nie idzie wyczuć.

Swoją drogą chyba mogę powiedzieć ile zarobiłem ze swojego kodu MZ przez 2 lata nie wciskając go nikomu na siłę a jedynie dajac do go swoich rozpisek, gdzie i tak pisałem, ze można sobie
  • Odpowiedz
  • 7
@Kasahara

nie wciskając go nikomu na siłę a jedynie dajac do go swoich rozpisek, gdzie i tak pisałem, ze można sobie brać suple KFD

Przygotowałeś grunt więc możesz już napisać ile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@stefan8800 ja za każdym razem czuje efekty wypicia kreatyny i cytruliny. Efekty te są dość wyraźne więc uważam że warto. Zawsze po wypiciu mi sie odbija i najlepiej bym to wyrzygał tzw puszczenie pawia
  • Odpowiedz