Wpis z mikrobloga

Rok temu przestałem brać pierdyliard supli, multiwitamin, magnez, d3, omegelul3, witamine c, beta alanine, białka, kazeiny, msm bcaa, usb, pkp, ksw itds. . Przestałem wydawać na to grube cebuliony raz na 2 miechy i biorę teraz tylko kreatyne za 2 dychy z kejefdi o smaku pomarańczowym poletzam. Tak czy siak nie czuję żadnej różnicy i zmiany na minus po odstawieniu pozostałych supli. Nadal progresuje w uj siłowo do przodu najszybciej w moim życiu. Mogę gdzieś to zgłosić? Bo chyba #oszukujo i niepotrzebnie wydawałem tyle hajsu przez te lata. Jestem niemiło zaskoczony, czemu nikt mi nie powiedział wcześniej ;/ Przecież na kanałach fitness jak ci naturale wszyscy pokazują swoje szafy to są wyrąba@ne całe w suplach więc myślałem ze działają

#mikrokoksy #silownia #dieta #suplementy
stefan8800 - Rok temu przestałem brać pierdyliard supli, multiwitamin, magnez, d3, om...

źródło: comment_umzKlD9y07PK3hlDiFV54f7NM8HwW8ta.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@stefan8800: przypomniało mi sie jak śp. Rich Piana gadał że te wszystkie suplement to gówno warte i że to nabijanie ludzi w butelke. Po czym jak stał sie sławny sam zaczął sprzedawac owe suple pod swoją marką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ehhh.. ludzie to hipokryci i barany.
  • Odpowiedz
@biamiVajs: tak i nie, w sensie klientów mam pewnie więcej niż niektóre średnie gwiazdki YT xD a wiadomo, ze wtedy ktoś zamawia regularnie. Ale tak i tak jak pisałem ja mam w swoich rozpiskach, ze może być KFD czy inna firma, a kodzik daję przy okazji jakby ktoś chciał z MZ ¯\_(ツ)_/¯. Po prostu wiesz ja biorę 350 PLN na start to nie mam interesu dymać klienta dla 5 PLN
  • Odpowiedz
@Kasahara: Rozpoznawalność to jedno, rozpisywanie odżywek za 500zł/miesiąc także by mogło sporo w tej kwestii pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
A obstawiam, że sporo znanym trenerów nie ma przed tym oporów.
  • Odpowiedz