Wpis z mikrobloga

@Shatter: Samochody do jeżdżenia w kapeluszu xD Zawsze tym gardziłem. O ile jeszcze jakiś Galaxy ma możliwość założenia trzech fotelików, w drugim rzędzie, to taki Scenic to jest jedno wielkie iksde
  • Odpowiedz
@fortySeven: mam 4 letnie dziecko. Caly czas jezdzone w hatchbacku I nie widze potrzeby zmiany na cos wiekszego. Niedlugo zmieniam ale na sedan. Tylko skrajnie nie zaradne osoby pisza takie wysrywy. A co do jedzenia to gdy bylem maly to jadlem to samo co I teraz. Slaby argument, nie kazdy kiedys jadl gowno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: wg mnie przeginka. Jak masz tgch dzieci więcej, jak 3, to jak najbardziej jest to zrozumiałe. Ale żeby rzeczami jednego dziecka zapchać cokolwiek większego niż miejskie autko, to trzeba nie mieć umiarkowania. A na większe rodziny kombiak na pewno podoła. Van to raczej na sytuacje pokroju sześcioraczków - czyli ekstrema. Chyba że ktoś nie potrafi ocenić, ile powinien zabrać, więc bierze największe dostępne opcje.
Mnie to obecnie niepotrzebne, żeby niemiec
  • Odpowiedz
3. A sprzet dla dziecka? Sam wózek zajmuje pół bagażnika. Krzesełko do karmienia, jakaś pościel, materacyk, pampersy i cały ten osprzęt higieniczny, ubrania, kilka zabawek, wanienka, śpiworek, ubranka, butelki, cuda na kiju.


@karolwlodawa: XD jak my w ogóle przeżyliśmy bez krzesełek do karmienia? No i moja mama nie miała specjalnych materacyków, osobnych wanienek i bóg wie czego jeszcze... Cudem uniknąłem śmierci jako dziecko :O
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Alez #!$%@? cie obchodzi. Miescilem sie w 5 osob w golfie 4 tak samo jak moj stary w maluchu. I co z tego jak teraz mamy mozliwosci miec smaxa, q7 czy tesle x w zaleznosci na co kogo stac. Spadaj do swojej celiki i nie wtykaj nochala w zycie doroslym ludziom, proste.
  • Odpowiedz