Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 375
Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma otwarte okno, bez względu na to jak zimno jest na dworze. I tak zastanawiam się co może być w tym tajemniczym pokoju... Może to jakaś chłodnia? Po co ktoś miałby mieć otwarte okno przez cały dzień w taki mróz? Macie jakieś pomysły? Za każdym razem jak wyglądam przez okno rzuca mi się to w oczy. :D
#pytanie
Pobierz bzduraa - Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma...
źródło: comment_SIKOSom90xpE73bOk3u768BsvlBvRipJ.jpg
  • 155
@Bellie: no to zdecydowanie coś nie tak z głowicą. Zgłoś administracji niech sprawdzą albo wymień jak we własnym zakresie instalowana.

Ja u siebie zamontowałem elektroniczne kilka lat temu i dynamicznie ustawiam temperatury na noc i dzień.
Do spania 19 a w dzień 20.5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bzduraa: Przejdź się tam. Jak są otwarte drzwi to ktoś choruje mocno na klaustrofobię. Zwykle samotne osoby. Trzeba im pomóc. - > psycholog here ale nie ogłaszaj bo przegrywy się zbiegną po darmoterapię xD
@bzduraa: prawdopodobnie typowe zjeby, z kaloryferem na maksa.
Miałem takich w swoim budynku, gdzie nie było żadnych rozdzielników, więc wszyscy bulili. Ktoś im w końcu wytłumaczył, że przez ich genialne działania rachunki idą kosmicznie w górę i są na tym przynajmniej flachę wódy w plecy i przestali.
termostatyczna programowalna

@Lysyn: zwykła głowica termostatyczna też działa OK, tylko właściwą temperaturę trzeba ustawić "na czuja", ale jak już wiesz, że np. 2,5 to w sam raz, to po prostu tak ustawiasz i spokój.
Nadal chodzę po domu w krótkich spodenkach i podkoszulku, jak cały rok, przy zakręconym grzejniku i uchylonym oknie. Idealna temperatura