Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 375
Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma otwarte okno, bez względu na to jak zimno jest na dworze. I tak zastanawiam się co może być w tym tajemniczym pokoju... Może to jakaś chłodnia? Po co ktoś miałby mieć otwarte okno przez cały dzień w taki mróz? Macie jakieś pomysły? Za każdym razem jak wyglądam przez okno rzuca mi się to w oczy. :D
#pytanie
Pobierz bzduraa - Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma...
źródło: comment_SIKOSom90xpE73bOk3u768BsvlBvRipJ.jpg
  • 155
@bzduraa: Mieszkałem kiedyś z takim wojskowym, co jak połamał głowicę termostatyczną przy grzejniku, to zamiast kupić nową przez całą zimę miał otwarte okno. Mieszkanie oczywiście wynajmowane.
No to sasiedzi ostro bulą za ogrzewanie dodatkowo + wilgoć


@bobikufel: niekoniecznie. Ja mam czasem wrażenie, że niektóre bloki z wielkiej płyty są przesadnie docieplone. Mieszkam już w drugim mieszkaniu, w którym na upertago, jakbym nie otwierał okien nigdy to bym mógł mieć kaloryfer zawsze na zero. A żeby było śmieszniej to mieszkam nad wejściem do klatki schodowej, więc z dołu mnie nikt nie grzeje, jedno z dwóch sąsiednich mieszkań stoi
@bzduraa wystarczy ze jest to maly pokój i juz bez otwarcia okna nie da sie wytrzymać. Kiedyś mieszkalem w pokoju o powierzchni ok. 4m². Okno musialem miec otwarte praktycznie cały czas, a jak dziewczyna przyjezdzala to w ogole nie dalo sie spać nawet, bo taki był gorąc.