Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 375
Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma otwarte okno, bez względu na to jak zimno jest na dworze. I tak zastanawiam się co może być w tym tajemniczym pokoju... Może to jakaś chłodnia? Po co ktoś miałby mieć otwarte okno przez cały dzień w taki mróz? Macie jakieś pomysły? Za każdym razem jak wyglądam przez okno rzuca mi się to w oczy. :D
#pytanie
Pobierz bzduraa - Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma...
źródło: comment_SIKOSom90xpE73bOk3u768BsvlBvRipJ.jpg
  • 155
@bzduraa: Sam rozważałem założenie kopalni krypto w lokalu ogrzewanym prądem i nawet to było na granicy opłacalności zimą przy założeniu, że właściciel nie wydawałby ani złotówki więcej na ogrzewanie a miałby taką samą, a nawet większą jego skuteczność (chłodzenie komputerów wymusza cyrkulację powietrza lepiej niż pasywne grzejniki elektryczne). Może być wiele przyczyn, palenie plus mieszkanie mające okna z jednej strony w połączeniu z osobami lubiącymi chłód może być prostym rozwiązaniem.

Ale
Pobierz Mordeusz - @bzduraa: Sam rozważałem założenie kopalni krypto w lokalu ogrzewanym prąd...
źródło: comment_Fyry4d3IDhaugucW69CzWFlb0ckaHq3W.jpg
@bzduraa: kup jakieś 3 opakowania nietypowych ciastek, przebierz się a la scout girl z amerykańskich filmów, zapukaj i sprzedaj im te ciastka. A przy okazji może wyczaisz o co tam chodzi, nie wiem, poproś o skorzystanie z toalety ( ͡° ͜ʖ ͡°)