Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 375
Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma otwarte okno, bez względu na to jak zimno jest na dworze. I tak zastanawiam się co może być w tym tajemniczym pokoju... Może to jakaś chłodnia? Po co ktoś miałby mieć otwarte okno przez cały dzień w taki mróz? Macie jakieś pomysły? Za każdym razem jak wyglądam przez okno rzuca mi się to w oczy. :D
#pytanie
Pobierz bzduraa - Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma...
źródło: comment_SIKOSom90xpE73bOk3u768BsvlBvRipJ.jpg
  • 155
ja tu mam prywatne winterfell


@sebameba: xD Mieszkalem kiedys w mieszkanku co na jednej scianie byl caly rzad waskich okien, chyba z 8 ich bylo. Od jednego #!$%@? jak jasna cholera. Nie moja chata, nie chcialem inwestowac w nowe uszczelki, wiec po prostu na zime zakleilem przezroczysta tasma klejaca je, konkietniej to miejsce gdzie widac ta czarna uszczelke.
Wez tak sprobuj u siebie i uwierz, znacznie pomoze, zostaw tylko to co
@Sakura555: Piąte nie zabijaj Justyny Mazur jeśli interesują Cię sprawy Polskie, Kryminalna Skandynawia też jest ciekawa.

A z takich ogólnych to Hulaj Dusza, Kristof Radke i Stanowo ale te są chyba tylko na yt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@m1a1: @tg1310: @powiedz: @mitatuyo:
@bartton: @noshieeeeeeet: są tam mieszkańcy, bo czasem w tym oknie ktoś się pojawia
@Sinti: tak, ale w pokoju obok
@2462: @wi1qqqq: nieee, to jest okno mieszkania, klatka jest trochę dalej
@balatka: w którym miejscu? Po lewej są już chyba zsypy

Na noc pozostało otwarte. Ogólnie ten pokój nie styka się z innym mieszkaniem, więc nikomu raczej ścian nie
Pobierz bzduraa - @m1a1: @tg1310: @powiedz: @mitatuyo:
 @bartton: @noshieeeeeeet: są tam mies...
źródło: comment_bpuhFYgy34lz7imOl8tTRyYQsOhtISwc.jpg