Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 375
Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma otwarte okno, bez względu na to jak zimno jest na dworze. I tak zastanawiam się co może być w tym tajemniczym pokoju... Może to jakaś chłodnia? Po co ktoś miałby mieć otwarte okno przez cały dzień w taki mróz? Macie jakieś pomysły? Za każdym razem jak wyglądam przez okno rzuca mi się to w oczy. :D
#pytanie
Pobierz bzduraa - Hej Mirki, mam zagwostkę. Jest taki ktoś w bloku naprzeciwko, kto zawsze ma...
źródło: comment_SIKOSom90xpE73bOk3u768BsvlBvRipJ.jpg
  • 155
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bzduraa: to okno jest najpewniej na klatce schodowej. Mieszkańcy albo nie mają balkonów, albo mają zagracone. Więc to jest taka klatkowa palarnia, nie trzeba wychodzić i się ubierać tylko na korytarz. Pewnie czasem się jakiś menel #!$%@? i śmierdzi więc przy okazji jest wentylacja.
@Bellie: chciałbym na 2 mieć 20-22 stopni, ja podczas zimy mam kaloryfer 24/7 na 5 i nie potrafi mi ogrzać mojej klitki 12m2, bo zrobili mi blok w latach 50 i moja spółdzielnia twierdzi, że to zabytek i zabytków nie można ocieplać i kiedy winter is coming ja mówię fuck my life i marznę, więc radzę się cieszyć z ciepełka niż marznąć na kość pozdrawiam cieplutko w ten sobotni wieczór
I tak zastanawiam się co może być w tym tajemniczym pokoju


@bzduraa: Może sprzęt wykonujący jakieś algorytmy związane ze sztuczną inteligencją, big data itp., ciągle obciążony w 100% i przez to gorący.
Ja mam czasem wrażenie, że niektóre bloki z wielkiej płyty są przesadnie docieplone


@medevacs: Oj tak, mieszkam w takim. Zakrecony grzejnik, komputer, 1 czlowiek i ponizej 23 bez uchylanie nie da sie zejsc.

to okno jest najpewniej na klatce schodowej


@2462: nie wydaje mi sie. Zauwaz ze okno pietro nizej ma rolety a nigdy nie widzialem rolet w oknie na klatce schodowej, z kolei jedno pietro wyzej sa zaslonki, a
@DryfWiatrowZachodnich: czy nie piździ mi od okien?XD ja tu mam prywatne winterfell. 3 piętro i jeszcze mam okno praktycznie na rogu bloku, na lewo obok mnie jest jeszcze jedno okno somsiadów i prześwit między blokami, więc wiatr wieje non stop XD