Wpis z mikrobloga

ostateczny dowód na to że użytkownicy xiaomi to podludzie. ha tfu na was

Tłum nie rozszedł się nawet gdy zapadła decyzja o zamknięciu sklepu. Ostatnią wiadomością, jaką otrzymaliśmy od Dawida przed publikacją niniejszego tekstu było: ludzie stoją i walą w kraty zamkniętego sklepu.


XDDDDDDD

#xiaomilepsze #xiaomi #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #smartfon #telefony #polakicebulaki
Pobierz
źródło: comment_TpWRO0yuT329n5uhIwtBGbmopmPDy1Kn.jpg
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ks2m: Właściciel sklepu odniósł sukces marketingowy. Nie wiedziałem, że jest sklep Xiaomi w Galerii Mokotów, ale wystarczyło przecenić kilka hulajnóg żeby ludzie przyszli i zaczęli zachowywać się jak zwierzęta i cyk, artykuły w mediach, gorące na mirko.
@mrmydlo: mam tanie Xiaomi, bo dla mnie telefon nigdy nie był ważny, to dla mnie tylko urządzenie do pisania sms i dzwonienia. A jak w robocie polecali to wziąłem. Ale już jakis debil jęczy uuuuu telefon dla biedoty xD nawet nie będę tobie przyczepiać żadnego łatki bo nie chcę się zniżać do takiego poziomu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wolę wydać więcej na konsole, laptopa, inny typ elektroniki,
Kolejka przed sklepem zaczęła się formować już o 7:00, mimo iż samo otwarcie przewidziano dopiero na 10:00. Jedną z osób z jaką udało nam się porozmawiać był chłopak chętny na zakup hulajnogi Xiaomi, który koczował pod sklepem już od 3:00. Rekordzista, z którym akurat nie udało nam się porozmawiać, na otwarcie czekał od wczoraj od godziny 15:00.

aha czyli pewnie obiecali https://www.gsmmaniak.pl/1077106/swiateczne-promocje-w-mi-store-galeria-mokotow/ towar tanszy o 50% ktorego nie maja i sa zdziwieni