Wpis z mikrobloga

Telewizje puszczały odcinki na okrągło, więc ciągle coś tam się pokazywało w kolejnych latach i jak ktoś nie śledził uważniej, to mógł nie zauważyć. Poza tym odcinki składały się z epizodów, w obrębie jednego były trzy-cztery charakterystyczne momenty, które mogą być pamiętane jakby były odrębne. W odcinku świątecznym najpierw mamy skecz z robieniem zakupów i szukaniem nietłukących się bombek, skecz z zabawianiem się figurkami w szopce; zabawę w dyrygowanie orkiestrą; problemy z
Pierwsze miejsce w Top Gear wśród 13 najszybszych gwiazd w niedrogich samochodach.


@dzien_dobry: Poza karierą aktorską Atkinson ma za sobą starty w wyścigach samochodowych różnych klas, na poziomie mistrzostw krajowych.
To nie jest gość "od pługa oderwany" w temacie sportu motorowego i bardzo dobry wynik na torze Top Gear nie powinien dziwić :)
@TheDuck: Oglądałeś te spektakle telewizyjne Stawki ? Ostatnio trafiłem na jeden na youtube, gdzie akcja dzieje się w jakimś szwajcarskim kurorcie. Grał tam Zygmunt Kęstowicz. Byłem OCZAROWANY, niestety słabo z dostępnością tych odcinków.
@Maniera: Nie oglądałem ale wiem że większość krąży po necie, w dość kiepskim stanie ale da się oglądać, o ile mi wiadomo problem jest z 2 brakującymi odcinkami, nie wiem czy one w ogóle przetrwały do naszych czasów.